První listopadovou sobotu jsme jeli hrát další zápas na stadion do Vimperka, kde jsme přivítali soupeře z Jindřichova Hradce. Odjížděli jsme plni odhodlání tento zápas vyhrát a prolomit tak sérii porážek. První třetina začala slibně, když již ve čtvrté minutě překonal soupeřova brankáře Tomáš Hollar po přihrávce od Adama Řehoře a ujali jsme se tak vedení. Pak následovalo několik našich přesilových her, které ale zůstaly neproměněny a ani soupeř se nedokázal prosadit při našem oslabení. Soupeři jsme nedávali příliš prostoru pro hru a tak první střela na našeho brankáře přišla až ve dvanácté minutě první třetiny, ale byl připraven a střelu zneškodnil.  Do konce první třetiny již padl jen jeden gól a to v čase 19.49, kdy navýšil naše vedení Jan Janoch po přihrávce od Filipa Andrleho a třetinu jsme vyhráli 2:0.

Začátek druhé třetiny se nám také povedl, když ve třetí minutě překonal brankáře J. Hradce D. Havel po přihrávce P. Hrůšy. Zvládli jsme také oslabení které jsme ubránili, ale v polovině zápasu se podařilo soupeři dát svůj první gól a snížit skóre na 1:3. Kluci ale chtěli vyhrát a tak bojovali a ve 30. minutě přidali další gól, již čtvrtý, kdy zavěsil P. Hrůša po asistenci A. Řehoře. Soupeř ještě dokázal snížit na 2:4, ale to byl poslední gól druhé třetiny a tak jsme do kabin mohli odcházet spokojeni. Hned v úvodu třetí třetiny jsme zvládli ubránit dvě přesilové hry soupeře, ale po jejich skončení se podařilo soupeři vstřelit svůj 3. gól a náš náskok se tak snížil na rozdíl pouhého gólu. Ale kluci ukázali že jsou bojovníci a v téže minutě dokázali odpovědět gólem F. Andrleho a asistencí Š. Kouby. Stejní hráči byli také u našeho již šestého gólu a opět střílel F. Andrle a přihrával Š. Kouba. Hradec zahrozil ještě v 52. minutě svým čtvrtým gólem, ale opět ve stejné minutě mu kluci odpověděli a tentokrát si  vyměnili úlohy, kdy branku vstřelil Š. Kouba a přihrával F. Andrle. Posledních osm minut zápasu již bylo bezbrankových a tak jsme si po šedesáti minutách mohli konečně vítězně zatleskat a kluci předvéct vítěznou vlnu.

Pochvala patří všem!!! Doufáme, že ve středu, kdy jedeme do Tábora, dokážeme zopakovat sobotní výkon a přivezeme co nejlepší výsledek!

HC STRAKONICE  – HC VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC    7:4  ( 2:0, 2:2, 3:2)

Góly: Andrle 2x, Kouba, Janoch, Hollar, Havel, Hrůša

Asistence: Řehoř 2, Andrle 2, Kouba 2, Hrůša

Nejlepší hráč zápasu: Kouba Šimon