4.11.2012 sehráli junioři další kolo ligy na ledě soupeře HC Junior Mělník. V osmé minutě utkání se ujali naši hráči vedení po krásné kombinaci celé pětky. Ale za 30 vteřin, po chybě, bylo vyrovnáno. V 15 minutě se domácí ujali vedení při přesilové hře, která trestala naprosto zbytečný zákrok našeho hráče. V první půli se hra přelévala nahoru a dolů, zlomové bylo rozmezí 29 a 30 minuty, kdy jsme znovu inkasovali dvě slepené branky v rozmezí 49 vteřin. První z nich opět v oslabení. Nikdo z diváků v ten okamžik nevěřil, že budeme mít sílu a zápas ještě zdramatizujeme. K obratu zaveleli nejzkušenější hráči, ke kterým se přidal i zbytek mužstva. A 4 vteřiny před koncem druhé třetiny byl rozdíl stavu  pouze o jednu branku. V posledním dějství se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku a tak došlo k trestnému střílení. Soupeř neuspěl, ale naše bratrské duo L. a M.Hrubý své pokusy naprosto s přehledem proměnili.

HC Junior Mělník – HC Strakonice  4:5  /2:1/2:2/0:1/  SN 0:2

Branky: Paukner(Hrubý M.), Křenek(Paukner, Hrubý M.), Hřebíček(Křenek), Hrubý M.(Křenek, Papež),

Rozhodující SN: Hrubý M.

Sestava domácí: Roušar, Fiala, Makovský, Pospíšil, Novák, Mrázek, Bukolský, Kratochvíl, Smejkal. Říha, Šubrt, Novotný, Havel, Žďárský, Pánek, Heran, Efler, Krejsa, Šrámek

Sestava hosté: Havelec, Štrobl, Paukner, Křenek, Hrubý L., Fedor, Hřebíček, Gross, Mála, Kurečka, Topinka, Papež, Rajtmajer, Hrubý M.