26.10.2012 zahájili junioři již druhé kolo v lize. K utkání zajížděli na led do Hvlíčkova Brodu. Ve velmi pěkném utkání byli však šťastnější domací hokejisté, kteří pečetili stav 3 vteřiny před koncem.

SK LH Žďár nad Sázavou- HC Strakonice 4:2  /0:1/2:1/2:0/

Sestava: Havelec, Štrobl, Andrle, Hřebíček, Paukner, Křenek, Fedor, Gross, Vavřík, Srb, Kurečka, Kordík, Rajtmajer, Hrubý M.

Branky: Andrle(Paukner), Rajtmajer(Křenek, Kurečka)

28.10.2012 zajížděli na led do Hradce Králové. S jasným favoritem dokázali hrát celý zápas a byli mu vcelku rovnocenným soupeřem. Velkou oporou a jistotou v brance byl celý víkend David Havelec. V obou utkáních si hráči dokázali, že lze hrát s každým soupeřem, a že stačí chtít bojovat celé utkání a vložit do zápasu srdce. Spokojenost trenéra s odvedeným výkonem byla velká, snad se vše začíná měnit k lepšímu. Všichni doufáme, že na předvedené výkony naváží hráči i v dalším kole na domácím ledě s Kolínem a venku s Mělníkem.

Královští lvi Hradec Královeé – HC Strakonice 3:0  /2:0/0:0/1:0/

Sestava: Havelec, Štrobl, Hřebíček, Kordík, Topinka, Mála, Gross, Paukner, Hrubý L., Fedor, Kurečka, Vavřík, Křenek, Papež, Rajtmajer