V dalším kole žákovské ligy jsme zajížděli na plzeňský led, kde nás nečekal lehký soupeř. To se potvrdilo hned v úvodu zápasu, kdy nám soupeř začal diktovat svou hru a my se snažili alespoň držet s ním krok, což nás stálo plno sil, které nám pak chyběly k vlastním akcím. Plzni jsme nestačili jak fyzicky tak i herně o bruslení nemluvě. Nedokázali jsme využít ani přesilovou hru, naopak jsme inkasovali do vlastní sítě. Přesto se kluci nevzdávali a bojovali o čem svědčí výsledky jednotlivých třetin. Budeme se těšit na další zápas, který sehrajeme v sobotu na domácím ledě proti celku z Jindřichova Hradce a doufat, že zopakujeme výsledek s předchozího střetnutí s tímto soupeřem.

HC STRAKONICE – HC ŠKODA PLZEŇ   0:6  ( 0:3, 0:2, 0:1)

Nejlepší hráč zápasu: Kratochvíl Matyáš

Sestava HC Strakonice: Kratochvíl, Andrle, Gabauer O., Gabauer V., Havel, Hradský, Nárovec, Janoch, Hollar, Vokoun, Vozobule, Vítovec, Vaněček, Svach, Řehoř, Kouba, Hrůša