V pátek 19.10.2012 zajížděli junioři k utkání na led soupeře HC Krkonoše do Trutnova. Kdo sleduje zápasy juniorů a myslel si, že již viděl vše a nic ho nemůže překvapit, opravdu se spletl. Přísné měřítko zaslouží snad jen 20% hráčů včetně brankáře mužstva. Ostatní předváděli výkon hodný snad jen chodců po tůře na Sněžku. Nedisciplinovanost, povýšenost a aragonce, tak lze hodnotit zápas stran ostatních hráčů. Vše podtrhuje poměr trestných minut v zápase 10:32. Obdiv zasluhuje snad jen trenér, který dává mužstvu vše, ale vazba zpět od hráčů naprosto nulová. Proto by se nad sebou měli někteří borci, kteří mají plná ústa všeho možného, nad sebou zamyslet a zvážit svůj postoj k trenérům, mužstvu a svému přístupu k hokeji jako takovému.

HC Krkonoše – HC Strakonice 3:2  /0:0/1:1/2:1/

Branky: Hrubý L.(Andrle, Kordík), Fedor(Topinka, Hřebíček)

Sestava HC Krkonoše: Abrahám, Veselý, Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek L., Havel, Martinec, Lukášek, Kocián, Janoušek, Vencl, Junek J., Syrovátka, Drahoňovský

Sestava HC Strakonice: Havelec, Řeřábek, Andrle, Křenek, Hrubý L., Fedor, Hřebíček, Gross, Škoda, Vavřík, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Rajtmajer