V pátek 5. října nastoupili Junioři HC Strakonice na ledě v Havlíčkově Brodě, kde utrpěli porážku 6:0 a už po druhé za sebou nedokázali na ledě soupeře vstřelit jediný gól.

HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Strakonice 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Sestava domácí: Hlávka, Bernard, Žluček, Křesťan, Kubát, Kříž, Hošek, Jelínek, Zdražil, Szila, Žemlička, Hynek, Chlubna, Havel, Brebera

Branky domácí: Szila 2x, Havel, Zdražil, Hošek, Křesťan

Sestava hostí: Doubek, Řeřábek, Hřebíček, Topinka, Gross, Hrubý L., Hrubý M., Srb, Mála, Fedor, Andrle, Vavřík, Kordík, Rajtmajer, Papež

V nedělním domácím utkání přivítali strakoničtí Junioři soupeře z Vysočiny a to SK Horácká Slavia Třebíč. Do poloviny utkání trvalo nerozhodné skóre 1:1, domácí dokázali vyrovnat na konci přesilové hry ranou od modré a tečí Daniela Kurečky. Hostům se podařilo utkání zlomit, když v rozmezí půl minuty na konci druhé části, dvakrát skórovali a na začátku třetí třetiny zvýšili už na 1:4, na to domácí nedokázali odpovědět a poté v oslabení ještě třikrát inkasovali a podlehli Slavii 1:7.

HC Strakonice – SK Horácká Slavia Třebíč 1:6 (1:1, 0:2, 04)

Sestava domácí: Doubek, Štrobl, Hřebíček, Hrubý L., Fedor, Gross, Škoda, Mála, Vavřík, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Rajtmajer

Branky domácí: Kurečka

Asistence: Kordík, Fedor

Sestava hostí: Dusík, Máj, Roupec, Vondráček, Ščerban, Paták, Pelikán, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Horký, Pavlas, Pávlka, Mašek, Kohout

Branky hostí: Vondráček 2x, Ščerban, Roupec, Vlašín, Donutil, Marek