Do prvního mistrovského utkání jsme vstoupili  jak řekl trenér výborně. Nástup jsme i přes nepřízeň rozhodčích potvrdili brankou na konci osmé minuty. Ve dvanácté minutě po faulu Jakuba Káníka nám byl odpískán nájezd, který našeho brankáře Richarda Kříže nezlomil. Do druhé třetiny jsme moc dobře nenastoupili. Hned v jednadvacáté minutě po dvou opakovaných chybách, nás soupeř potrestal svou první brankou. I přesto, že jsme celý zápas měli bruslařskou i střeleckou převahu, jsme za naši nemohoucnost uštědřit soupeři branky, inkasovali další čtyři. Nepomohly nám ani dva nájezdy, které naši hráči Káník ani Lang neproměnili. Výsledek se pokusíme napravit ve středu 19.9.2012 v 17:45 proti Plzni 1929 na domácím ledě. Držte nám pěstě!!!

HC SLAVOJ ZBRASLAV – HC STRAKONICE 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)

Branky: Mikeš, Vondruška, Šebesta

Asistence: 2x Žampach, Řehoř