11.3.2012 zajížděli junioři k odvetnému utkání na led soupeře HK Kralupy nad Vltavou. Nástup do první třetiny se nám vydařil a již v deváté minutě jsme vedli 0:3 a soupeře nepouštěli k žádným větším šancím. Všichni bojovali jako jeden muž a snažili se dodržovat pokyny trenérského dua. I když soupeř snížil, šli jsme do druhé třetiny se slibným dvoubrankovým náskokem. Druhá třetina pokračovala velmi dobrým nasazením a taktickým výkonem. Znovu se nám podařilo navýšit skóre již na rozdíl čtyř branek. Třetí třetinu kontrolovali junioři hru a ještě navýšili stav o jeden gól.

Všem hráčům a trenérům Jiřímu Benešovi a Karlu Vrbovi patří veliký dík za odvedenou práci v loňské i letošní sezóně. Nezanedbatelný dík také patří  i všem fandům HC Strakonice, kteří si našli čas a přijeli nás podpoři na domácí půdě i v odvetě na ledě soupeře. A nemalé poděkování našemu fotografovi Evženu Helingerovi a lékaři Milanu Bazgierovi.

HK Kralupy nad Vltavou – HC Strakonice 1:6  /1:3/0:2/0:1/

Sestava: Doubek, Řeřábek, Andrle, Diviš, Kurečka, Hrubý, Srb, Křivanec, Bazgier, Fedor, Kubec, Šavrda, Scholtz, Vavřík, Mála, Gross, Boška, Topinka, Škoda, Hřebíček

Branky: 2xDiviš, Křivanec, Bazgier, Hrubý, Andrle

Asistence: Hrubý, Andrle, Fedor, Kubec, Škoda, Srb