Po měsíční odmlce sehráli strakoničtí třeťáci další mistrovské utkání v Českém Krumlově s místními a soupeřem ze Sušice. V prvním zápase se sušickými svěřenci Richarda Pitla naši hokejisté A- týmu i B-týmu i přes velký mráz celkem hladce zdolali sušické hokejisty vynikající hrou a kombinací. Ve druhých zápasech se již projevila únava našich hráčů z A-týmu, kteří nakonec po dramatickém závěru prohráli. B-tým druhý zápas po opět výborné hře remizoval. Tímto chci všem hráčům i přes velkou marodku za předvedený výkon poděkovat. Trenér, Luboš Hála.
Výsledky:
HC Strakonice "A" - HC Sušice "A" 13:7 (3:2,5:4,5:1) Branky: Matašovský 5, Hála a Braun 3, Kříž a Široký
HC Strakonice "B" - HC Sušice "B" 10:1 (1:1,4:0,5:0) Branky: Císař 8, Eybl L. a Častoral
HC Strakonice "A" - Český Krumlov "A" 8:10 (3:1,3:4,2:5) Branky: Kříž 5, Matašovský, Široký a Braun
HC Strakonice "B" - Český Krumlov "B" 3:3 (1:1,0:0,2:2) Branky: Kovárna 2, Císař