V sobotu 21.1. Mladší žáci přivítali na svém ledě mužstvo HC Rokycany, kterému chtěli oplatit porážku z předchozího kola a podle toho vypadal také celý zápas,který se hrál v bojovném duchu, kdy se kluci prali doslova o každý gól. První zásah domácího brankáře přišel v čase 0.25 a okamžitě následovala naše střela na hostujícího brankáře, který však byl připraven. Až do 7. minuty jsme měli několik vyložených šancí, ale ani jedna gólem neskončila. V čase 6.20 se nám naskytla příležitost přesilové hry, kterou jsme nevyužili. Následovali další šance, které se střídaly na obou stranách, ale žádná neskončila v brance. V čase 11.27 byl faulován F. Andrle a bylo nařízeno trestné střílení, při kterém však zazvonila pouze tyč hostujícího brankáře. O dvě minuty později následovalo další trestné střílení, kdy byl faulován tentokrát Š. Kouba, ale také on nebyl úspěšný. Na první gól utkání jsme čekali až do času 13.22, kdy po přihrávnce J. Janocha se trefil Lukáš Vokoun. A až do konce první třetiny už další gól nepadl a tak jsme ji vyhráli 1:0.

Druhá třetina začala v podobném duchu jako ta první, kdy se šance opět střídaly na obou stranách a opět bez branek. První gól ve druhé třetině vstřelil soupeř v čase 26.43 a srovnal tím skóre na 1:1. Další naše dvě přesilové hry jsme navyužili a tak stále platil nerozhodný stav. V čase 31.18 byl vyloučen náš hráč V. Svach a ještě v téže minutě soupeř přesilovku využil a ujal se vedení. Ale jeho radost trvala pouhou půlminutku, kdy v čase 32.14 po přihrávce od Š. Fábery se trefil Tomáš Hollar. Ještě ani nedozněl potlesk z tribun a už jsme se radovali znovu, kdy v čase 33.54 po přihrávce od J. Janocha zavěsil Lukáš Vokoun. Za minutu jsme hráli ve čtyřech po faulu L. Vokouna a hosté využili přesilovou hru až na jejím konci a přidali svůj třetí gól. Vzápětí byl vyloučen hostující hráč a přesilová hra která následovala přinesla náš čtvrtý gól, kdy se po přihrávkách od Š. Fábery a P. Hradského trefil Jan Janoch. Tímto skončila druhá třetina ve které padly na každé straně tři góly, ale po našem jednogólovém náskoku z první třetiny jsme vedli 4:3.

Třetí třetina začala opět několika šancemi na obou stranách, ale ani jedno mužstvo nebylo úspěšné. V čase 49.03 se podařilo soupeři vstřelit svůj čtvrtý gól a vyrovnali na 4:4. Od této chvíle se hra střídala jako na houpačce, kdy jsme postupně ostřelovali soupeřova brankáře, který však nachyboval a všechny naše šance zneškodnil. Náš brankář též vytáhl několik skvělých zásahů doslova z branky a tak výsledek byl stále nerozhodný. V čase 59.24 si náš trenér vyžádal oddechový čas ve kterém hráčům nastínil další hru. Vyplatilo se, protože kluci rozhodli zápas v čase 59.44, kdy vstřelili svůj pátý gól, který byl rozhodující. Po přihrávkách od J. Janocha a T. Hollara se trefil Filip Andrle. Pochvala patří všem hráčům, kteří odehráli krásný zápas ve kterém bojovali do poslední vteřiny.

Góly: Vokoun 2, Janoch, Hollar, Andrle po jednom

Asistence: Janoch 3, Fábera 2, Kouba, Hollar, Hradský