V sobotu jsme sehráli zápas na domácím ledě s Berounštími Medvědy. Zápas byl od začátku ve velmi rychlém tempu z obou stran, dokonce se šest minut nepřerušila hra. V druhé polovině první třetiny, rozhodl brankou při rychlém útoku Patrik Řehoř, asistence Jakub Káník. Ve druhé třetině nás štěstí opustilo a třetina skončila 1:2. Začátek třetí třetiny pro nás nevypadal příznivě, protože jsme inkasovali dvě branky. Po atakování Jakuba Švece, rozhodčí nařídil trestné střílení a Kuba zakončil. Tři minuty před koncem utkání jsme si vzali oddechový čas, který se nám vyplatil. Kluci vzápětí dali branku a utkání skončilo remízou. Zveme vás na další utkání na domácím ledě, které se bude konat v sobotu 12.11.2011 ve 12:30, kdy hostujícím týmem bude HC Příbram.

HC Strakonice – HC Berounští Medvědi

4:4 (1:0,1:2, 2:2)