2. třída odehrála přípravu na Motoru

První zářijovou neděli, tedy 4. 9. 2022, vyrazili hráči 2. třídy na přátelské utkání na led Motoru České Budějovice. Symbolicky tak navázali na konec loňské sezóny, kdy se oba týmy utkaly na stejném místě. Tentokrát však utkání přineslo jednu zásadní změnu, a to bylo rozdělení hřiště. Hrálo se, pro tuto kategorii netradičně, na tzv. „Karlovarský způsob“, kdy je ledová plocha rozpůlena podélně. Toto rozdělení značně prověří nejen bruslařské dovednosti hráčů, ale také jejich výdrž. Zároveň je zde však dostatek prostoru pro kreativní práci s kotoučem, protože prostor není přehuštěn tak jako při klasickém zápasu ve třetině.

V tradičním rozdělení, tedy na LVI a ŽRALOKY, předvedli naši hráči velmi pěkný výkon, který byl podpořen dobrým bruslením. Radost v očích trenérů přinesli nejen povedené týmové souhry, krásné individuální akce, ale především jednotlivé prvky hry a situace přenesené z tréninku. Samozřejmě nelze opomenout parádní výkony obou brankářů. To vše v kostce znamenalo úspěšný vstup do sezóny, kdy oba týmy zvítězili výrazným rozdílem.

Hráčům patří poděkování za předvedenou hru a bojovnost, skvělým fanouškům pak za podporu.

Další přátelské utkání, tentokrát na domácím „pouťovém“ ledě, se uskuteční v sobotu 24. 9. od 9:15, kdy přivítáme tradičního rivala z Písku.