SEZONA 2009/2010

Ne 27.09. 2009 17:00 Strakonice 14:2 Soběslav
So 03.10. 2009 17:30 Tábor B 3:2 Strakonice
Ne 11.10. 2009 17:00 Strakonice 7:5 Humpolec
Ne 18.10. 2009 17:30 Český Krumlov 1:2 Strakonice
Ne 25.10. 2009 17:00 Strakonice 8:0 Veselí n/L
Ne 01.11. 2009 17:00 Strakonice 2:5 Vimperk
Ne 08.11. 2009 17:15 David servis ČB 1:1 Strakonice
Ne 15.11. 2009 17:00 Strakonice 4:3 Božetice
Ne 22.11. 2009 17:00 Hluboká n/V 5:5 Strakonice
Ne 29.11. 2009 17:00 Soběslav 2:3 Strakonice
Ne 06.12. 2009 17:00 Strakonice 6:1 Tábor B
So 12.12. 2009 16:30 Humpolec 4:3 Strakonice
Ne 13.12. 2009 17:00 Strakonice 5:2 Český Krumlov
Ne 20.12. 2009 17:00 Veselí n/L 2:2 Strakonice
Út 22.12. 2009 19:00 Velká Radouň 4:7 Strakonice
Ne 03.01. 2010 17:00 Strakonice 3:3 Velká Radouň
Ne 10.01. 2010 17:00 Vimperk 7:4 Strakonice
Pá 15.01. 2010 19:00 Strakonice 2:2 David servis ČB
Ne 17.01. 2010 17:00 Božetice 4:1 Strakonice
Ne 31.01. 2010 17:00 Strakonice 10:6 Hluboká n/V

 

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1. HC Slavoj Český Krumlov 20 13 2 5 105:70 28 0
2. HC Strakonice 20 10 5 5 91:62 25 0
3. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 20 10 4 6 78:60 24 0
4. HC Velká Radouň 20 9 4 7 79:71 22 0
5. TJ Božetice 20 10 2 8 73:70 22 0
6. OLH Spartak Soběslav 20 9 3 8 87:78 21 0
7. HC Vimperk 20 9 2 9 85:86 20 0
8. HC Tábor B 20 9 2 9 73:84 20 0
9. TJ Hluboká n.Vltavou-Knights 20 7 4 9 76:98 18 0
10. HC David servis Č. Budějovice 20 2 6 12 55:85 10 0
11. TJ Jiskra Humpolec 20 4 2 14 64:102 10 0

 

SEZONA 2010/2011

So 25.09. 2010 18:00 Strakonice 3:0 Hluboká n/V
Út 28.09. 2010 17:00 Vimperk 6:3 Strakonice
Ne 03.10. 2010 17:00 Strakonice 1:0 Tábor B
Ne 10.10. 2010 17:00 Soběslav 1:4 Strakonice
Ne 17.10. 2010 17:00 Strakonice 3:0 Božetice
Ne 24.10. 2010 17:30 Český Krumlov 3:4 Strakonice
Čt 28.10. 2010 17:00 Strakonice 5:2 David servis ČB
Ne 31.10. 2010 17:00 Humpolec 3:6 Strakonice
Ne 07.11. 2010 17:00 Strakonice 6:2 Veselí n/L
So 13.11. 2010 17:00 Radomyšl 1:0 Strakonice
St 17.11. 2010 17:00 Strakonice 7:1 Velká Radouň
Ne 21.11. 2010 17:00 Hluboká n/V 2:8 Strakonice
Ne 28.11. 2010 17:00 Strakonice 8:2 Vimperk
So 04.12. 2010 18:00 Tábor B 3:4 np Strakonice
Ne 12.12. 2010 17:00 Strakonice 2:5 Soběslav
Ne 19.12. 2010 17:00 Božetice 0:2 Strakonice
Ne 09.01. 2011 17:00 Strakonice 14:1 Český Krumlov
Ne 16.01. 2011 17:15 David servis ČB 5:4 np Strakonice
Ne 23.01. 2011 17:00 Strakonice 6:3 Humpolec
Ne 30.01. 2011 17:00 Veselí n/L 8:5 Strakonice
So 05.02. 2011 17:00 Strakonice 5:1 Radomyšl
So 12.02. 2011 16:15 Velká Radouň 5:4 Strakonice

 

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1. HC Strakonice 22 15 0 5 104:54 48 0
2. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 22 13 0 6 99:77 43 0
3. HC David servis Č. Budějovice 22 10 0 6 101:76 41 0
4. HC Vimperk 22 11 0 9 102:95 36 0
5. HC Velká Radouň 22 11 0 11 82:91 33 0
6. TJ Sokol Radomyšl 22 10 0 10 78:80 33 0
7. TJ Jiskra Humpolec 22 9 0 10 93:95 31 0
8. OLH Spartak Soběslav 22 9 0 11 90:98 30 0
9. TJ Hluboká n.Vltavou-Knights 22 9 0 10 76:94 30 0
10. HC Slavoj Český Krumlov 22 6 0 11 78:99 26 0
11. HC Tábor B 22 6 0 12 87:110 24 0
12. TJ Božetice 22 6 0 14 66:87 21 0

 

Ne 06.03. 2011 17:00 Veselí n/L 1:5 Vimperk
Pá 11.03. 2011 19:00 Vimperk 5:4 Veselí n/L

finále (Vimperk získal Penta Cup)

Pá 25.02. 2011 19:00 Veselí n/L 5:4 pp Soběslav
Pá 25.02. 2011 19:00 Vimperk 1:2 Velká Radouň
Ne 27.02. 2011 13:45 Velká Radouň 4:5 Vimperk
Ne 27.02. 2011 17:00 Soběslav 4:3 pp Veselí n/L
St 02.03. 2011 19:00 Vimperk 6:5 np Velká Radouň
St 02.03. 2011 19:00 Veselí n/L 4:1 Soběslav

semifinále

Pá 18.02. 2011 19:00 Veselí n/L 6:2 Hluboká n/V
Pá 18.02. 2011 19:00 Vimperk 6:4 Humpolec
Pá 18.02. 2011 20:00 Velká Radouň 4:2 Radomyšl
So 19.02. 2011 19:30 David servis ČB 5:6 pp Soběslav
So 19.02. 2011 19:30 Radomyšl 4:3 Velká Radouň
Ne 20.02. 2011 17:00 Hluboká n/V 5:6 Veselí n/L
Ne 20.02. 2011 17:00 Soběslav 4:3 np David servis ČB
Ne 20.02. 2011 17:00 Humpolec 2:4 Vimperk
St 23.02. 2011 20:00 Velká Radouň 5:0 Radomyšl

čtvrtfinále

 

 

SEZONA 2011/2012

So 24.09. 2011 18:00 Strakonice 4:1 Hluboká n/V
St 28.09. 2011 19:00 Český Krumlov 5:2 Strakonice
Ne 02.10. 2011 17:00 Strakonice 7:3 Veselí n/L
So 08.10. 2011 18:45 Velká Radouň 1:6 Strakonice
Ne 16.10. 2011 17:00 Strakonice 5:1 David servis ČB
Ne 23.10. 2011 17:00 Soběslav 0:10 Strakonice
Pá 28.10. 2011 17:00 Strakonice 7:6 Tábor
Ne 30.10. 2011 17:00 Božetice 1:4 Strakonice
Pá 04.11. 2011 18:00 Strakonice 6:4 Radomyšl
Ne 06.11. 2011 17:00 Humpolec 5:7 Strakonice
Ne 13.11. 2011 17:00 Strakonice 3:5 Vimperk
Čt 17.11. 2011 17:00 Hluboká n/V 3:5 Strakonice
Ne 20.11. 2011 17:00 Strakonice 6:3 Český Krumlov
Ne 27.11. 2011 17:00 Veselí n/L 5:0 Strakonice
Ne 04.12. 2011 17:00 Strakonice 3:2 Velká Radouň
Pá 09.12. 2011 18:30 David servis ČB 6:3 Strakonice
Ne 18.12. 2011 17:00 Strakonice 7:4 Soběslav
So 07.01. 2012 17:00 Tábor 4:3 np Strakonice
Ne 15.01. 2012 17:00 Strakonice 9:2 Božetice
So 21.01. 2012 17:00 Radomyšl 6:5 np Strakonice
Ne 29.01. 2012 18:00 Strakonice 6:3 Humpolec
Ne 05.02. 2012 17:00 Vimperk 0:4 Strakonice

 

 

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1. HC Tábor 22 17 4 1 130:52 58 19
2. HC Strakonice 22 16 2 4 112:70 50 11
3. HC Slavoj Český Krumlov 22 15 0 7 112:78 45 12
4. HC David servis Č. Budějovice 22 13 1 8 94:75 41 5
5. TJ Sokol Radomyšl 22 10 5 7 107:99 39 0
6. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 22 11 2 9 91:93 35 -1
7. TJ Božetice 22 8 3 11 80:96 29 -4
8. TJ Jiskra Humpolec 22 7 5 10 86:98 28 -20
9. TJ Hluboká n.Vltavou-Knights 22 7 3 12 79:98 26 -10
10. HC Vimperk 22 5 2 15 72:106 19 -14
11. OLH Spartak Soběslav 22 4 4 14 70:113 17 -22
12. HC Velká Radouň 22 2 3 17 70:125 9 -27

 

 

Pá 24.02. 2012 19:00 Tábor 1:2 David servis ČB
Po 27.02. 2012 18:45 David servis ČB 2:5 Tábor
St 29.02. 2012 19:00 Tábor 7:5 David servis ČB

finále: Tábor – David servis, stav série 2:1

Pá 17.02. 2012 19:00 Strakonice 5:4 pp David servis ČB
Ne 19.02. 2012 17:15 David servis ČB 4:3 Strakonice
St 22.02. 2012 19:00 Strakonice 2:4 David servis ČB

semifinále: Strakonice – David servis, stav série 1:2

Pá 17.02. 2012 19:00 Tábor 4:1 Veselí n/L
Ne 19.02. 2012 17:00 Veselí n/L 3:6 Tábor

semifinále: Tábor – Veselí n/L, stav série 2:0

Pá 10.02. 2012 19:15 David servis ČB 6:1 Radomyšl
So 11.02. 2012 20:30 Radomyšl 3:5 David servis ČB

čtvrtfinále: David servis – Radomyšl, stav série 2:0

Pá 10.02. 2012 19:00 Český Krumlov 1:3 Veselí n/L
Ne 12.02. 2012 17:00 Veselí n/L 4:3 Český Krumlov

čtvrtfinále: Český Krumlov – Veselí n/L, stav série 0:2

Pá 10.02. 2012 19:00 Strakonice 7:2 Božetice
Ne 12.02. 2012 17:00 Božetice 3:10 Strakonice

čtvrtfinále: Strakonice – Božetice, stav série 2:0

Pá 10.02. 2012 19:00 Tábor 5:2 Humpolec
Ne 12.02. 2012 17:00 Humpolec 3:5 Tábor

čtvrtfinále: Tábor – Humpolec, stav série 2:0

 

 

SEZONA 2012/2013

Ne 23.09. 2012 17:00 Soběslav 5:2 Strakonice
So 29.09. 2012 18:00 Strakonice 7:1 Hluboká n/V
Ne 07.10. 2012 17:00 Český Krumlov 3:4 Strakonice
Ne 14.10. 2012 17:00 Strakonice 3:5 Vimperk
So 20.10. 2012 17:00 David servis ČB 3:1 Strakonice
Ne 21.10. 2012 17:00 Strakonice 4:1 Božetice
Ne 28.10. 2012 18:00 Radomyšl 7:4 Strakonice
Ne 04.11. 2012 17:00 Strakonice 3:4 Tábor B
Ne 11.11. 2012 13:45 Jindřichův Hradec B 2:4 Strakonice
Pá 16.11. 2012 19:00 Strakonice 7:2 Humpolec
Ne 18.11. 2012 17:00 Veselí n/L 3:4 np Strakonice
Ne 25.11. 2012 17:00 Strakonice 0:5 Soběslav
Ne 02.12. 2012 17:00 Hluboká n/V 3:5 Strakonice
Ne 09.12. 2012 17:00 Strakonice 4:2 Český Krumlov
Pá 14.12. 2012 19:00 Vimperk 3:2 np Strakonice
Ne 16.12. 2012 17:00 Strakonice 3:4 David servis ČB
Pá 21.12. 2012 19:30 Božetice 1:4 Strakonice
Pá 04.01. 2013 19:00 Strakonice 4:3 Radomyšl
Ne 06.01. 2013 17:00 Tábor B 8:1 Strakonice
Ne 13.01. 2013 17:00 Strakonice 7:1 Jindřichův Hradec B
Ne 20.01. 2013 17:00 Humpolec 1:5 Strakonice
Ne 27.01. 2013 17:00 Strakonice 1:4 Veselí n/L

 

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1. HC David servis Č. Budějovice 22 16 4 2 117:61 55 19
2. HC Tábor B 22 11 6 5 106:77 41 -4
3. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 22 9 8 5 92:77 38 -7
4. OLH Spartak Soběslav 22 10 3 9 106:89 36 3
5. TJ Sokol Radomyšl 22 10 4 8 93:79 36 -6
6. HC Strakonice 22 11 2 9 79:71 36 -3
7. HC Slavoj Český Krumlov 22 10 3 9 84:71 35 -4
8. HC Vimperk 22 7 9 6 107:108 34 -11
9. TJ Hluboká n.Vltavou-Knights 22 8 3 11 83:101 28 -14
10. TJ Jiskra Humpolec 22 7 3 12 85:111 26 -10
11. TJ Božetice 22 5 3 14 70:117 20 -16
12. KLH Vajgar Jindřichův Hradec B 22 2 4 16 52:112 11 -25
Ne 17.02. 2013 16:30 David servis ČB 4:7 Veselí n/L
Pá 22.02. 2013 19:00 Veselí n/L 4:2 David servis ČB

FINÁLE, David servis – Veselí n/L, stav série 0:2

Pá 08.02. 2013 19:00 Tábor B 1:3 Veselí n/L
Ne 10.02. 2013 17:00 Veselí n/L 8:1 Tábor B

SEMIFINÁLE, Tábor „B“ – Veselí n/L, stav série 0:2

Pá 08.02. 2013 19:30 David servis ČB 2:3 Radomyšl
Ne 10.02. 2013 19:00 Radomyšl 1:2 David servis ČB
St 13.02. 2013 19:30 David servis ČB 3:2 Radomyšl

SEMIFINÁLE, David servis – Radomyšl, stav série 2:1

Pá 01.02. 2013 19:00 Soběslav 6:7 Radomyšl
Ne 03.02. 2013 17:30 Radomyšl 0:2 Soběslav
St 06.02. 2013 19:00 Soběslav 2:5 Radomyšl

ČTVRTFINÁLE, Soběslav – Radomyšl, stav série 1:2

Pá 01.02. 2013 19:00 Veselí n/L 2:0 Strakonice
Ne 03.02. 2013 17:00 Strakonice 3:1 Veselí n/L
St 06.02. 2013 19:00 Veselí n/L 3:1 Strakonice

ČTVRTFINÁLE, Veselí n/L – Strakonice, stav série 2:1

Pá 01.02. 2013 19:00 Tábor B 5:2 Český Krumlov
Ne 03.02. 2013 17:00 Český Krumlov 4:6 Tábor B

ČTVRTFINÁLE, Tábor „B“ – Český Krumlov, stav série 2:0

Pá 01.02. 2013 19:30 David servis ČB 9:2 Vimperk
Ne 03.02. 2013 17:00 Vimperk 4:2 David servis ČB
St 06.02. 2013 19:30 David servis ČB 5:2 Vimperk

ČTVRTFINÁLE, David servis – Vimperk, stav série 2:1

 

SEZONA 2013/2014

Ne 22.09. 2013 17:00 Soběslav 5:4 Strakonice
So 28.09. 2013 17:00 Strakonice 7:0 Vimperk
Ne 06.10. 2013 17:00 Božetice 5:3 Strakonice
Ne 13.10. 2013 17:00 Strakonice 9:1 Hluboká n/V
Ne 20.10. 2013 19:00 Tábor B 3:2 Strakonice
Ne 27.10. 2013 13:30 Žirovnice 3:6 Strakonice
Ne 03.11. 2013 17:00 Strakonice 5:3 Písek
Pá 08.11. 2013 19:15 Humpolec 4:6 Strakonice
Ne 10.11. 2013 17:00 Strakonice 1:4 Veselí n/L
Ne 17.11. 2013 17:00 Český Krumlov 6:0 Strakonice
Ne 24.11. 2013 17:00 Strakonice 2:5 David servis ČB
Ne 01.12. 2013 17:00 Strakonice 4:3 Soběslav
Ne 08.12. 2013 17:00 Vimperk 4:1 Strakonice
Pá 13.12. 2013 19:30 Strakonice 5:3 Božetice
Ne 15.12. 2013 17:00 Hluboká n/V 2:4 Strakonice
So 21.12. 2013 19:15 Strakonice 4:2 Tábor B
Ne 05.01. 2014 17:00 Strakonice 9:1 Žirovnice
So 11.01. 2014 18:00 Písek 6:2 Strakonice
Ne 12.01. 2014 17:00 Strakonice 2:3 np Humpolec
Ne 19.01. 2014 17:00 Veselí n/L 5:2 Strakonice
Ne 26.01. 2014 17:00 Strakonice 3:2 Český Krumlov
So 01.02. 2014 18:00 David servis ČB 3:2 Strakonice

 

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1. IHC Písek 22 17 3 2 135:62 56 14
2. HC David servis Č. Budějovice 22 18 1 3 105:63 55 22
3. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 22 15 3 4 114:51 49 10
4. HC Slavoj Český Krumlov 22 12 2 8 105:78 40 4
5. HC Strakonice 22 11 1 10 83:73 34 1
6. OLH Spartak Soběslav 22 10 1 11 89:106 32 -4
7. HC Vimperk 22 9 3 10 92:100 32 -10
8. TJ Jiskra Humpolec 22 8 2 12 81:94 28 -8
9. TJ Hluboká n.Vltavou-Knights 22 8 3 11 75:107 28 -8
10. HC Tábor B 22 5 3 14 68:91 20 -13
11. HC Slavoj Žirovnice 22 3 4 15 61:124 13 -23
12. TJ Božetice 22 3 0 19 66:125 9 -24

 

Ne 23.02. 2014 17:00 David servis ČB 5:2 Strakonice
Pá 28.02. 2014 19:00 Strakonice 2:4 David servis ČB

Finále, David servis – Strakonice, stav série 2:0

Pá 14.02. 2014 20:00 David servis ČB 5:2 Veselí n/L
Ne 16.02. 2014 17:00 Veselí n/L 4:5 David servis ČB

Semifinále, David servis – Veselí n/L, stav série 2:0

Pá 14.02. 2014 19:00 Písek 3:6 Strakonice
Ne 16.02. 2014 18:00 Strakonice 5:3 Písek

Semifinále, Písek – Strakonice, stav série 0:2

Pá 07.02. 2014 19:00 Český Krumlov 2:1 Strakonice
Ne 09.02. 2014 17:00 Strakonice 11:4 Český Krumlov
Út 11.02. 2014 19:00 Český Krumlov 3:6 Strakonice

Čtvrtfinále, Český Krumlov – Strakonice, stav série 1:2

Pá 07.02. 2014 19:00 Veselí n/L 5:2 Soběslav
Ne 09.02. 2014 17:00 Soběslav 5:7 Veselí n/L

Čtvrtfinále, Veselí n/L – Soběslav, stav série 2:0

Pá 07.02. 2014 20:00 David servis ČB 10:3 Vimperk
Ne 09.02. 2014 17:00 Vimperk 3:6 David servis ČB

Čtvrtfinále, David servis – Vimperk, stav série 2:0

Pá 07.02. 2014 19:00 Písek 4:3 Humpolec
Ne 09.02. 2014 17:00 Humpolec 0:2 Písek

Čtvrtfinále, Písek – Humpolec, stav série 2:0

 

SEZONA 2014/2015

Ne 21.09. 2014 17:00 Vimperk 2:4 Strakonice
So 27.09. 2014 18:00 Strakonice 9:2 Soběslav
Ne 05.10. 2014 17:00 Strakonice 3:2 Hluboká n/V
Ne 12.10. 2014 17:00 Humpolec 6:2 Strakonice
Ne 19.10. 2014 17:00 Strakonice 3:4 np Český Krumlov
So 25.10. 2014 18:00 David servis ČB 3:5 Strakonice
Út 28.10. 2014 17:00 Strakonice 1:3 Písek
Ne 02.11. 2014 17:00 Tábor B 7:6 np Strakonice
Ne 09.11. 2014 17:00 Strakonice 6:1 Žirovnice
So 15.11. 2014 17:00 Milevsko 5:0 Strakonice
Po 17.11. 2014 17:00 Strakonice 3:6 Veselí n/L
Ne 23.11. 2014 17:00 Strakonice 4:5 Vimperk
Ne 30.11. 2014 17:00 Soběslav 2:6 Strakonice
Ne 07.12. 2014 17:00 Hluboká n/V 1:3 Strakonice
Ne 14.12. 2014 17:00 Strakonice 3:5 Humpolec
Ne 21.12. 2014 17:00 Český Krumlov 9:2 Strakonice
Ne 04.01. 2015 17:00 Strakonice 4:9 David servis ČB
So 10.01. 2015 18:00 Písek 5:1 Strakonice
Ne 18.01. 2015 17:00 Strakonice 3:2 Tábor B
So 24.01. 2015 14:30 Žirovnice 2:5 Strakonice
Ne 01.02. 2015 17:00 Strakonice 0:1 Milevsko
So 07.02. 2015 17:00 Veselí n/L 5:2 Strakonice

 

# Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1. HC Slavoj Český Krumlov 22 13 5 4 117:79 48 6
2. IHC Písek 22 14 4 4 107:62 47 11
3. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 22 14 2 6 106:77 45 6
4. HC Tábor B 22 12 5 5 90:66 44 5
5. HC David servis Č. Budějovice 22 12 4 6 112:80 42 0
6. HC Milevsko 2010 22 11 4 7 82:83 38 2
7. HC Strakonice 22 9 2 11 75:87 29 -7
8. TJ Jiskra Humpolec 22 8 2 12 73:92 27 -12
9. HC Slavoj Žirovnice 22 6 3 13 80:122 23 -16
10. OLH Spartak Soběslav 22 6 1 15 72:108 20 -16
11. TJ Hluboká n.Vltavou-Knights 22 6 1 15 75:90 19 -14
12. HC Vimperk 22 2 5 15 61:104 14 -22

 

Ne 01.03. 2015 17:00 Písek 4:1 David servis ČB
Pá 06.03. 2015 18:00 David servis ČB 7:3 Písek
Ne 08.03. 2015 17:00 Písek 5:4 David servis ČB

Finále; Písek – David servis ČB; stav série 2:1

Pá 20.02. 2015 19:00 Písek 8:2 Veselí n/L
Ne 22.02. 2015 17:00 Veselí n/L 3:7 Písek

Semifinále; Písek – Veselí n/L; stav série 2:0

Pá 20.02. 2015 19:00 Český Krumlov 3:1 David servis ČB
Ne 22.02. 2015 18:00 David servis ČB 3:2 Český Krumlov
St 25.02. 2015 19:00 Český Krumlov 1:3 David servis ČB

Semifinále; Český Krumlov – David servis ČB; stav série 1:2

Pá 13.02. 2015 19:00 Tábor B 3:5 David servis ČB
Ne 15.02. 2015 18:00 David servis ČB 6:3 Tábor B

Čtvrtfinále; Tábor „B“ – David servis ČB; stav série 0:2

Pá 13.02. 2015 19:00 Veselí n/L 6:2 Milevsko
Ne 15.02. 2015 17:00 Milevsko 4:1 Veselí n/L
St 18.02. 2015 19:00 Veselí n/L 2:0 Milevsko

Čtvrtfinále; Veselí nad Lužnicí – Milevsko; stav série 2:1

Pá 13.02. 2015 19:00 Písek 6:0 Strakonice
Ne 15.02. 2015 17:00 Strakonice 3:9 Písek

Čtvrtfinále; Písek – Strakonice; stav série 2:0

Pá 13.02. 2015 19:00 Český Krumlov 8:4 Humpolec
Ne 15.02. 2015 17:00 Humpolec 3:4 Český Krumlov

Čtvrtfinále; Český Krumlov – Humpolec; stav série 2:0