Dnes (neděle – pozn. redakce) byla odehrána odveta semifinále, mezi týmy Sokol Katovice a HC Strakonice „B“. Domácí, kterými byli hráči Katovic, vstoupili do zápasu s velkou chutí a entuziasmem a v jedenácté minutě, se dostali do vedení, zásluhou Jílka, ovšem krátce před koncem první třetiny, dokázal srovnat Adam Mikeš na 1:1. Rozhodující moment utkání, se zrodil za 86 vteřin, kdy se nejprve trefil Dušan Vlček, na kterého dokázal navázat Patrik Šebesta, a tak se šlo do kabin za stavu 1:3. Jelikož třetí třetina branku nepřinesla, mohou se radovat naši hráči z postupu do finále okresního přeboru. Pokud bych měl vypíchnout jeden faktor z utkání, tak to budou oba brankaři, kteří podali výborný výkon.🥅 Ať už domácí Roman Špiler, tak Tomáš Vastl, hájící barvy, našeho mužstva💪. Zároveň utkání, ukázalo nadstandardní podívanou, za což třeba poděkovat oběma mužstvům. 🏒
Sokol Katovice – HC Strakonice „B“ 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Branky: 11. Jílek (Hřebíček) – 19. Mikeš (Švec, Řehoř M.), 33. Vlček (Řehoř P.), 34. Šebesta (Švec)
Vyloučení: 8 – 4
Diváků: 131
HC Strakonice „B“ Vastl – Franta, Řehoř M., Vaněček, Srb, Škoda, Menšík, Hozman, Kursch, Šebesta, Mikeš, Švec, Řehoř P., Vlček

Ostatní výsledky a rozpis finále Okresního přeboru

1. semifinále

1   HC Strakonice B-Sokol Katovice              5  : 4  (0:2,1:1,3:1)  (1:0) PP

2   TJ Drahonice-HC Sušice                             2  : 7  (1:3,0:3,1:1)

2. semifinále

3   Sokol Katovice-HC Strakonice B              1  : 3  (1:1,0:2,0:0)

4   HC Sušice-TJ Drahonice                             0  : 7  (0:3,0:2,0:2)  (0:0) PP  2:0 SN

O třetí místo – malé finále

16.2.2019  sobota                 17:00            TJ Drahonice – Sokol Katovice