Ve středu 6.2.2019 odehráli osmáci další zápas ligy starších žáků, kdy do Vertiv arény přijel výběr Motoru Č. Budějovice. A zápas to byl více než povedený. Úvodní třetina byla od obou týmů taková rozehřívací, a tak se nelze divit bezgólovému skóre na konci této třetiny. To od začátku druhé třetiny se obraz hry zlepšil a s tím přišlo i proměňování šancí. Po prvních dvou brankách ještě soupeř dokázal zareagovat a snížit v krátké době na 2:1, ale druhý a poslední gól se mu podařilo vstřelit na konci druhé třetiny a navíc naši kluci vzápětí také skórovali, takže do poslední třetiny se šlo za stavu 6:2. V té jsme poslali za soupeřova záda puk ještě 4x. A protože naši brankáři veškeré šance soupeře likvidovali, zvítězili jsme konečným skóre 10:2.
HC Strakonice – HC Motor České Budějovice 10:2 (0:0, 6:2, 4:0)
Branky: 22. Vondrášek (Kučera, Drančák), 24. Drančák (Kučera, Zralý), 29. Kučera (Vondrášek), 30. Drančák (Skok), 34. Drančák (Kučera), 40. Kubíček (Drabeš), 50. Kučera (Drančák), 53. Štěpánek (Kučera), 58. Kučera (Štěpánek), 60. Drančák (Štěpánek)
Vyloučení: 1 – 4
Využití: 1 – 0