Dnes (7.11.) odehrál na domácím ledě své zápasy výběr 5. a 7. třídy. Páťáci podlehli Písku 7:14, kdy se hostům střelecky náramně povedla hlavně poslední třetina, kterou vyhráli 7:2. Po tomto zápase nastoupili na led sedmáci a stejnému soupeři oplatili porážku a „pomstili“ tak své mladší kolegy. V dramatickém utkání vyhráli 3:1. Gratulujeme!
HC Strakonice – IHC Písek 7:14 (1:3, 4:4, 2:7)
Branky: 9. Živnůstka (Molhanc, Bilík), 22. Živnůstka (Bilík, Vondrášek), 23. Čapek (Zeman), 32. Bilík (Živnůstka, Vondrášek), 36. Zeman, 54. Živnůstka (Bilík), 59. Vondrášek (Zeman)
Vyloučení: 2 – 5
Rozhodčí: Častoral, Tuháček