O víkendu sehrál výběr 5. a 6. třídy další zápas v lize mladších žáků. Bohužel se tato utkání výsledkově nevydařila

HC Strakonice – HC Střelci spolek Jindřichův Hradec 1:10 (0:4, 1:2, 0:4)

Branka HC Strakonice: 35. Staněk (Šimák)

HC Strakonice: Kotrbová, Šimáková – Čapek, Imenynnyk, Vondrášk, Majer, Rod, Molhanc, Šimák, Koška, Živnůstka, Müller, Myslík, Zeman, Menšík, Staněk, Remiš, Šmíd

HC Meteor Třemošná – HC Strakonice 8:2

Branky HC Strakonice: 2x Čapek

Komentář k utkání 6. třídy nám zaslal p. František Hammerbauer

Výborný začátek – konečné zklamání

Sobotní dopoledne prodlouženého víkendu zavedlo hráče, oblékající dres 6. třídy, do Třemošné. Strakoničtí zde nastoupili proti modrožlutému Meteoru. V úvodní části zápasu ledovou plochu plně ovládli červenobílé dresy našich borců, kteří do zápasu nastoupili sebevědomě a bez ostychu. Již ve třetí minutě po krásné individuální akci skóroval hráč s číslem 5  Václav Čapek. Síť soupeřovi branky se podruhé rozvlnila v desáté minutě opět po zakončení Václava Čapka, kterému asistoval hráč s číslem 16 Michal Živnůstka. Ke smůle našich se modrožlutí vzpamatovali z úvodního tlaku a od druhé branky začali důrazněji napadat naše hráče již ve středním pásmu. Soupeř si svým tlakem vynutil nedovolený zákrok, který byl potrestán brankou do naší sítě. Do konce první třetiny led ovládl Meteor a otočil skóre.

„Od druhé branky a pod tlakem soupeře se náš disciplinovaný výkon rozpadl. Kluci se nebyli schopni koncentrovat na naše pokyny a opakovaně se dopouštěli stejných chyb.“ Hodnotil naše vystoupení trenér Marek Hrubý.

Ve druhé a třetí třetině nás soupeř jednoznačně přestřílel.  V tomto úseku hry byla naše branka ohrožena střelami a následnými dorážkami ve více jak třiceti případech. Světelná tabule na konci utkání informovala přítomné diváky o konečném stavu zápasu 8:2 ve prospěch domácích.