Letní příprava 6. třídy

Příprava 6.třídy měla společnou formu jako 5. třída, kterou trénuje Pavel Hejl. Suchá příprava probíhala v měsíci květnu a červnu, a to 3x týdně. Využívali jsme tělocvičnu ZŠ Dukelská, plavecký stadion a zimní stadion. Spolu s P. Hejlem jsme se snažili dělat tréninky zábavnou formou, aby to hlavně děti bavilo, chodili na tréninky s radostí a nebyl to samý dril. Scházeli jsme se v hojném počtu téměř na každý trénink, ale byli i jedinci, kteří se dostavili jenom občas, což nás s Pavlem mrzelo. Příprava na ledě začala v měsíci srpnu a probíhala až do září. V týdnu jsme chodili 3x až 4x na led a přípravu jsme doplňovali suchými tréninky před ledem. Tým sehrál 3 přátelská utkání, z toho 2x vyhrál a jednou remizoval. Se zápasy jsem byl spokojený a doufám, že naši hru a vítěznou euforii si hráči přenesou do mistrovských utkání.

Informoval: Marek Hrubý – trenér 6. třídy