Pozor, důležitá změna nejen pro fanoušky. V následující sezóně bude mít právo hrát kvalifikaci o II. národní hokejovou ligu pouze celkový vítěz Krajské ligy (čili ne, pouze vítěz základní části).

Současně došlo k dohodě, že krajské ligy mohou skončit až 24.3. 2019 s tím, že kvalifikace začne v pátek 29.3.2019.

Jihočeská krajská liga tedy bude mít následující jízdní řád.

Základní část začne 22.-23.9.2018 a končí 23.-24.2. 2019

Play off začíná 1.3. 2019 a končí 24.3.2019

Nejlépe umístěné Jihočeské družstvo z play off bude mít tímto možnost se zúčastnit i kvalifikace o II. národní hokejovou ligu.

Zde přinášíme exkluzivní rozpis prvních 5 kol Krajské ligy mužů (pozn. časy se mohou ještě časem upravit)

 

  1. kolo 22.9.2018 Sobota – 23.9.2018 Neděle

HC Lední medvědi Pelhřimov „B“ – HC Slavoj Český Krumlov (Ne 17:00)

HC Tábor „B“ – TJ Sokol Radomyšl

Spartak Soběslav – SK Telč (Ne 17:00)

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – Jiskra Humpolec (So 17:00)

HC Vimperk – HC Vajgar Jindřichův Hradec (Ne 17:00)

HC Milevsko 2010 – TJ Hluboká nad Vltavou (So 17:00)

HC Strakonice – volný los – naplánován přátelský zápas

 

  1. kolo 29.9.2018 Sobota – 30.9.2018 Neděle

HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Milevsko 2010 (Ne 17:00)

Jiskra Humpolec – HC Vimperk (So 17:00)

SK Telč – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí (So 16:30)

TJ Sokol Radomyšl – Spartak Soběslav

HC Slavoj Český Krumlov – HC Tábor „B“ (Ne 17:00)

HC Strakonice – HC Lední medvědi Pelhřimov „B“ (So 17:00)

 

  1. kolo 6.10.2018 Sobota – 7.10.2018 Neděle

HC Tábor „B“ – HC Strakonice

Spartak Soběslav – HC Slavoj Český Krumlov (Ne 17:00)

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – TJ Sokol Radomyšl (So 17:00)

HC Vimperk – SK Telč (Ne 17:00)

HC Milevsko 2010 – Jiskra Humpolec (So 17:00)

HC Vajgar Jindřichův Hradec – TJ Hluboká nad Vltavou (Ne 17:00)

 

  1. kolo 13.10.2018 Sobota – 14.10.2018 Neděle

Jiskra Humpolec – TJ Hluboká nad Vltavou (So 17:00)

SK Telč – HC Milevsko 2010 (So 16:30)

TJ Sokol Radomyšl – HC Vimperk

HC Slavoj Český Krumlov – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí (Ne 17:00)

HC Strakonice – Spartak Soběslav (So 17:00)

HC Lední medvědi Pelhřimov „B“ – HC Tábor „B“ (Ne 17:00)

 

  1. kolo 20.10.2018 Sobota – 21.10.2018 Neděle

Spartak Soběslav – HC Lední medvědi Pelhřimov „B“

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Strakonice (So 17:00)

HC Vimperk – HC Slavoj Český Krumlov

HC Milevsko 2010 – TJ Sokol Radomyšl (So 17:00)

SK Telč – TJ Hluboká nad Vltavou (So 16:30)

HC Vajgar Jindřichův Hradec – Jiskra Humpolec