PŘÍPRAVKY – MINIHOKEJ

Systém 4. tříd:             

1 část – MINIHOKEJ do konce roku 2018

  • v soutěži přihlášeno 12 klubů
  • 12 termínů, v každém z nich 3 turnaje o třech klubech hraje se souběžně v obou třetinách 3 x 15 min. hrubého času,
  • na každé straně nastupuje družstvo s minimálním počtem 7 hráčů utkání, hrají v poli tři hráči a brankář,
  • družstva mají shodně 4 x pořadatelství turnaje.
  • povinnost používat rozlišovací pásky

 2 část – NA CELÉ HŘIŠTĚ od ledna 2019

  • jednokolový systém každý s každým – 11 kol (Bergerovy tabulky)
  • utkání se hraje 3 x 15 čistého času s 5 hráči v poli a brankářem
  • přesilové hry nahrazuje trestné střílení, které provádí hráč určený
  • trenérem (v době přestupku přítomný na ledě – nejlépe faulovaný hráč)

Zahájení: 29. 09. 2018           

Ukončení: 17. 03. 2019

Systém 3. tříd:                             

MINIHOKEJ po celou dobu soutěže

  • v soutěži přihlášeno 15 klubů
  • 15 termínů, v každém z nich 5 turnajů o třech klubech hraje se souběžně v obou třetinách 3 x 15 min. hrubého času,
  • na každé straně nastupuje družstvo s minimálním počtem 7 hráčů, utkání hrají v poli tři hráči a brankář,
  • družstva mají shodně 5 x pořadatelství turnaje
  • povinnost používat rozlišovací pásky

Zahájení: 06. 10. 2018             

Ukončení: 24. 03. 2019

Systém 2. tříd:                             

MINIHOKEJ po celou dobu soutěže

  • v soutěži přihlášeno 13 klubů
  • 7 termínů, v každém z nich 4 turnaje o třech klubech (jeden klub má volno) hraje se souběžně v obou třetinách 3 x 15 min. hrubého času,
  • na každé straně nastupuje družstvo s minimálním počtem 9 hráčů, utkání hrají v poli čtyři hráči a brankář,
  • družstva mají shodně 2 x pořadatelství turnaje
  • povinnost používat rozlišovací pásky a modré odlehčené kotouče

Zahájení: 27. 10. 2018     

Ukončení: 03. 03. 2019

       4. třídy (roč. nar. 2009)      3. třídy – (roč. nar. 2010)            2. třídy – (roč. nar. 2011)      

  klub   klub   klub
1 HC Tábor 1 HC Tábor 1 HC Tábor
  2 HC Tábor  
2 Lvi 2009 3 Lvi 2009 2 Lvi 2009
3 Milevsko 2010 4 Milevsko 2010 3 Milevsko 2010
4 Vimperk 5 Vimperk 4 Vimperk
5 SLH J. Hradec 6 SLH J. Hradec 5 SLH J. Hradec
6 Č. Krumlov 7 Č. Krumlov 6 Č. Krumlov
7 Písek 8 Písek 7 Písek
8 Motor ČB 9 Motor ČB 8 Motor ČB
9 Soběslav 10 Soběslav 9 Soběslav
10 Veselí n. L. 11 Veselí n. L. 10 Veselí n. L.
11 Vajgar J. Hradec 12 Vajgar J. Hradec 11 Vajgar J. Hradec
12 Strakonice 13 Strakonice 12 Strakonice
  14 Sušice 13 Sušice
    15 Linec