Tento víkend proběhl turnaj Czech Lease cup 2018 ročníků 2008. V tomto skvěle obsazeném turnaji se kromě domácího celku představily ještě dva celky z Českých Budějovic (Motor, Lvi), hráči Veselské lokomotivy, Tatranu Sedlčany a Vervy Litvínov. Turnaj se hrál systémem každý s každým, přičemž se po každém zápase ještě hráči utkali v dovednostní disciplíně jménem trestná střílení. Bodování bylo následovné. Za vítězství v každé třetině 2 body, remíza znamenala 1 bod a za trestné střílení se uděloval také 1 bod. Na zimním stadionu bylo tedy k vidění spousta pěkných akcí, kliček, úniků, gólů a všeho co k hokeji patří.

Hodnocení turnaje trenéra a pořadatele Martina Všetečky

Trenére, náročný víkend nejen po organizační stránce, tak jak byste hodnotil turnaj?

M.V. Tak jelikož to byl druhý ročník Czech Lease cupu, tak už jsme věděli, do čeho jdeme, i rodiče to věděli, takže ve spoustě věcí pomohli, za to bych jim určitě chtěl poděkovat. Náročný víkend… když to člověk dělá pro děti, tak to dělá s radostí!

Nedá mi to a musím se zeptat. Velice mi jako laika překvapilo s jakou formou sem přijelo Veselí nad Lužnicí, protože se mu povedlo celý turnaj ovládnout. Je to překvapení?

M.V. Tým Loko Veselí je složeno z hráčů, kteří pochází z Českých Budějovic, ale jelikož se v  Motoru nepohodli, tak odešli hrát do Veselí do vyšší kategorie, takže v této kategorii dominují a mají velice šikovné hráče, kteří na sobě pracují i individuálně, což tady v plné kráse ukázali a o bod předčili Motor, což pro ně určitě byla velká satisfakce.

Určitě nepropadli ani naši hráči, tak bych poprosil o ohodnocení z trenérské pozice?

M.V. Do turnaje jsme vstoupili úplně famózně, když se nám povedlo v prvním zápase v první třetině porazit Motor 2:0 a od té doby jako by nás vypli ze zásuvky a hráči se uspokojili, ale musím říct, že postupem času se začali probouzet a začali podávat kvalitní výkony. Bohužel nám v turnaji selhávala koncovka a v rozhodující fázi se nám nepodařilo vsítit gól a po našich hloupých chybách jsme branky obdrželi, ale myslím, že hráči předvedli parádní výkon a že se nemají za co stydět a když budou pracovat dál, tak ty výsledky určitě přijdou.

Trenére, co nakonec dodat k turnaji?

M.V. Určitě bych chtěl poděkovat sponzorovi Czech Lease, který nám umožnil tento turnaj udělat, dále bych chtěl poděkovat všem týmům, které se zúčastnily, všichni odjížděli spokojení, s tím, že by se určitě rádi vrátili za rok. Dále bych chtěl poděkovat rodičům, kteří se tady starali celé dva dny nejen o občerstvení a v neposlední řadě bych rád poděkoval p místostarostovi který přišel předávat ceny a vlastně všem lidem, kteří se o tento turnaj zasloužili.

Výsledky turnaje

6.       TJ Sedlčany 4:61 3

Dovednostní disciplíny

Nejrychlejší bruslař na jedno koloMartin HečkoHC LVI 2009