K druhému finále nastoupili naši hráči na ZS v Krumlově, kde se odehrálo druhé finálové utkání finále Krajské ligy mužů. Naši hráči měli lepší vstup do utkání a již ve druhé minutě, se po přihrávce Pavla Samohejla dokázal prosadit Patrik Řehoř – 0:1. Hned na začátku druhé třetiny nevyužil Patrik Šebesta trestné střílení, čehož o chvíli později dokázal využít domácí Šťastný, který po individuální akci vyrovnal na 1:1. O necelé dvě minuty později dokonali domácí hráči obrat, kdy se po přihrávce Čížka, dokázal prosadit Andrýsek – 2:1. Ve třicáté druhé minutě se do šance dostával postupně Müller, Růžička, aby nakonec puk do sítě dostal Pavel Samohejl – 2:2. Závěr druhé třetiny ovšem patřil domácím, kteří se dokázali prosadit hned dvakrát, když nejprve skoroval Andrýsek, aby ho v poslední minutě ještě napodobil Šťastný a naši hráči tak prohrávali po dvou třetinách 4:2. V sedmé minutě poslední třetiny se dostali domácí do brejku dva na jednoho, čehož dokázal po přesné přihrávce Krcha využít Kadlec – 5:2. Naději vykřesal o necelé dvě minuty později po přihrávce od Samohejla Ondra Dlouhý – 5:3. Ovšem naše naděje netrvala dlouho, když se o dvě minuty později ocitl sám před golmanem Šťastný a vrátil domácím třígolový rozdíl – 6:3. V poslední minutě, ještě upravil stav do prázdné branky domácí Krcho – 7:3.

O osudu celé série a o celkovém vítězství v Krajské lize tedy rozhodne třetí zápas, který odehrajeme v domácí Vertiv aréně.

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Strakonice 7:3 (0:1, 4:1, 3:1)
Góly a nahrávly: 
26. K. Šťastný, 28. J. Krcho (Čížek), 38. Andrýsek (Vondřich, K. Šťastný), 40. K. Šťastný (Vondřich), 47. Kadlec (J. Krcho), 51. K. Šťastný (Ungr, Vondřich), 60. J. Krcho – 2. P. Řehoř (Samohejl), 32. Samohejl (M. Müller, T. Růžička), 49. Dlouhý (Samohejl). 
Rozhodčí: D. Pražák, Macák – Soukup, Jan Lang. 
Vyloučení: 9:3, navíc Gallistl (Č. Krumlov) 10 minut. 
Využití: 0:0. 
V oslabení: 1:0. 
Diváků: 410. 
Č. Krumlov: Pícha – Čížek, Malovec, Řepa, Andrýsek, Gallistl – Ungr, K. Šťastný, Vondřich, Kadlec, J. Krcho, Klíma, Berný, Hakl, Svěchota. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml. 
HC Strakonice: Myslivec – Jar. Hřebíček, D. Kovář, D. Papež, Topinka, D. Škoda, M. Hrubý – Jiřinec, P. Řehoř, P. Šebesta, L. Papež, Dlouhý, Samohejl (50. L. Hrubý), M. Müller, T. Růžička, Ruda (41. Křenek). Trenéři Milan Řehoř a Stanislav Kašpar.