HC Letci Letňany – HC Strakonice 8:3 (3:1, 1:0, 4:2)

Branky: Šebesta, Walter, Solař

HC Strakonice:  Svoboda – Šebesta, Skok, Drabeš, Kodýdek – Solař, Kouba, Walter – Ešler, Solařová, Bittner

Informoval: Ladislav Kouba

Milevsko si odvezlo ze Strakonic nadílku 15 branek

Netradičně v nedělní podvečer (zač. zápasu 17:15hod.) sehráli naši sedmáci další utkání ligy st. žáků. Soupeřem jim byl tým HC Milevsko 2010. Trochu vládly obavy, jak se kluci vypořádají s tímto nezvyklým časem a jestli nepodcení soupeře, který je v tabulce třetí od konce. Obavy se rozplynuly hned po zahájení utkání, kdy po vyhrané buly uplynulo 13 vteřin my se radovali z úvodní branky.  Kluci šli do zápasu naplno a soupeře jasně přehrávali. Na konci třetiny svítilo na tabuli skóre zápasu 7:0. V čase 22:59 přišlo vyloučení našeho hráče (R.Prušák) za faul kolenem, který rozhodčí ohodnotil na 5min.+OK, takže se Ruda odebral do šatny a my dohrávali zápas v devíti. Naštěstí na obrazu hry se prakticky nic nezměnilo a na křídle si za Rudu zahráli obránci, kteří se na vysoké výhře 15:0 v tomto utkání podíleli pěti góly a pěti asistencemi.

Mat. Císař 3+2

Vondrášek 2+3

HC Strakonice – HC Milevsko 2010 15:0 (7:0, 3:0, 5:0)

Branky: 3x Mat. Císař, Šíma, 2x Drančák, Lukeš, Vondrášek, 1x Kubíček, Prušák, Zralý