V neděli zavítali naši sedmáci do Veselí nad Lužnicí, kde odehráli parádní utkání proti domácí Lokomotivě. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, který diktoval tempo a jen výjimečně nechal soupeře navštívit naše obranné pásmo. Možná právě proto soupeř dokázal jednou skórovat, když se mu podařilo přihrát hráči, který byl schován za našimi obránci a ten si dokázal (dvě vteřiny před koncem první třetiny) poradit s naším vychladlým gólmanem. Ve druhé a třetí třetině se brankář udržoval v „provozní teplotě“ a za svá záda další gól nepustil.  Naopak naši kluci přidali další trefy a na konci utkání se těšili z výhry 1:9.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Strakonice 1:9 (1:4, 0:3, 0:2)

Branky: 3x Mat. Císař, 2x Lukeš, Walter, 1x Drančák, Prušák

Asistence: 2x Mat Císař, Zralý, 1x Vondrášek, Walter

HC Strakonice: Kurz – Šíma, Ryba, Zralý, Kubíček, Drančák, Walter, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Císař Matyáš

Nejproduktivnějším hráčem byl Matyáš Císař, který si připsal 5 bodů za hattrick a dvě asistence.

Informoval: Martin Walter