HC Strakonice – HC Tábor 6:2 (2:2,3:0,1:0) – 8. třída

Branky: Kříž 2, Slavík, Kovárna, Eybl, Kučera

Asistence: Sládek 2, Kovárna, Slavík, Krejčí, Braun, Kříž, Kabele, Kučera

Sestava: Ešler – Kabele,  Častoral, Krejčí, Eybl, Kříž, Braun, Kučera, Beníšek, Šimák, Sládek, Kovárna, Slavík

V první třetině zápasu jsme hosty do 18. minuty nepustili do našeho obraného pásma, bohužel v posledních minutách jsme inkasovali dvě branky a trenéři museli během přestávky zvednout hlas ke zvýšení našeho výkonu. Do druhé části jsme nastoupili zakřiknutě, ale podařilo se nám vstřelit tři góly a tak hostům odskočit ve skóre. Poslední třetina byla už pouze z obou stran dohrána. Informoval Václav Braun.

HC Strakonice – HC Motor České Budějovice 5:3 (1:2, 2:0, 2:1) – 7. třída

Branky: Mat. Císař 2x, Křivanec, Solař, Zralý

Asistence: Drančák 3x, Solař, Solařová, Mat. Císař

Sestava: Kurz-Šíma, Ryba, Zralý, Kubíček, Drančák, Solař, Solařová, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Křivanec, Císař Mat.

V sobotu 16.12.2017 se sedmáci utkali na domácím ledě z hráči Motoru. V prvním vzájemném duelu v Č.Budějovicích jsme podlehli 3:13 a tak chtěli kluci tuto porážku odčinit a ukázat, že hokej hrát umí. I když po první třetině prohrávali 1:2, tak bojovali a otočili skóre na 3:2 po druhé třetině. Ve třetí třetině jsme odskočili na rozdíl dvou branek (4:2), ale soupeři se podařilo v čase 58:50 snížit na 4:3 a tak odvolal brankáře a pokusil se v šesti hráčích vyrovnat. To se mu nepodařilo a naopak náš obránce (M.Zralý) po získání puku dokázal přes dvě třetiny trefit prázdnou branku Motoru a pečetit tak výhru na 5:2. Informoval Martin Walter.

HC Strakonice – HC Tábor 0:8 – 6. třída

HC Strakonice – HC Motor České Budějovice 1:21 – 5. třída