25. 11. 2017 TJ DDM ROKYCANY – HC STRAKONICE 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky: Vondrášek

První asistence: Drančák

Tresty: Šíma, Drančák

26. 11. 2017 HC STRAKONICE – TJ SUŠICE 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

Branky: Císař Mat. 2x , Drančák, Walter, Zralý

První asistence: Lukeš, Prušák

Druhé asistence: Vondrášek

Tresty: Šíma, Lukeš, Zralý, Kubíček-2+10

Smolná sobotní prohra a zasloužené nedělní vítězství víkendového dvoukola 7.třídy

V sobotu v Rokycanech jsme měli prakticky po celý zápas více ze hry. O to více mrzí prohra 1:2. Naši kluci si vypracovávali šance, které však nedokázali proměňovat. Až na začátku druhé třetiny se podařilo Vondráškovi (asistence Drančák) ujet obraně soupeře a překonat výborně chytajícího brankáře domácích P.Hitmana. Soupeř dokázal ještě ve druhé třetině vyrovnat na 1:1. Ve třetí třetině pak Matyáš Císař neproměnil trestné střílení, které bylo po faulu na něho nařízeno a naopak soupeř potrestal chvilkové zaváhání našich kluků v 50-té minutě. V čase 58:10 jsme ještě získali výhodu přesilové hry, ale ani se šesti hráči v poli (při hře bez brankáře) se nám nepodařilo vyrovnat.

V neděli k nám zavítali hráči TJ Sušice. Kluci šli do zápasu namotivovaní a chtěli doma vyhrát. I když první třetina žádnou branku nepřinesla, ve druhé již kluci překonali brankáře hostí 2x a ve třetí přidali další tři branky (z toho ta poslední padla z nájezdu Matyáše Císaře, který si tak odčinil neproměněný nájezd ze soboty z Rokycan). Jedinou komplikací tak bylo vyloučení našeho Richarda Kubíčka na 2 + 10min. v čase 52:18. Výhodu přesilové hry soupeř dokázal využít hned po vhazování a snížit tak na 5:1. Toto skóre již zůstalo do konce zápasu.

Sestava (pro oba zápasy): Kurz – Šíma, Ryba, Kubíček, Zralý, Drančák, Walter, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Křivanec, Císař Mat.

Informoval: Martin Walter, as. Trenéra a ved. mužstva