Z Č.Krumlova další dva body pro sedmáky do tabulky

Netradičně ve čtvrtek 26.10.2017 (děti měly podzimní prázdniny), jsme zavítali k dalšímu utkání ligy st. žáků do Č. Krumlova. Hráči Slavoje uzavírají tabulku naší skupiny, když se jim ještě nepodařilo ani jednou bodovat.  Naši kluci nastoupili do zápasu vlažně (zřejmě s pocitem, že poslední tým tabulky je nemůže nijak zvlášť ohrozit) a to se jim vymstilo. Po úvodní třetině jsme prohrávali 2:1, a i když se v kabině vše rozebralo a řeklo se, co a jak budeme hrát ve druhé třetině, obraz hry se moc nezlepšil a my v polovině utkání prohrávali 4:2. Bylo třeba s tím něco udělat, a tak si trenér vzal oddechový čas, ve kterém se hráče pokusil namotivovat (jeho motivační projev prý vzbudil i medvědy, kteří se ukládali na zámku k zimnímu spánku).  To zřejmě pomohlo, protože od té chvíle už kluci nedovolili soupeři dát jediný gól a naopak otočili utkání 11-ti  vstřelenými brankami na výsledné skóre 4:13.

HC SLAVOJ Č. KRUMLOV -HC STRAKONICE         4:13       (2:1, 2:6, 0:6)

branky: Císař Mat.-3, Drančák-3, Vondrášek-2, Šíma-2, Walter, Drabeš, Solař

1.asistence: Solař-3, Císař Mat.-2, Vondrášek-2, Drabeš

2.asistence: Vondrášek

Sestava: Císař Metoděj – Šíma, Drabeš, Ryba, Zralý, Drančák, Walter, Solař, Vondrášek, Křivanec, Císař Matyáš

Nejproduktivnějšími hráči utkání byli shodně s pěti body  Matyáš Císař  (3 góly a 2 asistence) a Robin Vondrášek (2 góly a 3 asistence)