8. 10. 2017 HC STRAKONICE – TJ LOK. VESELÍ N. LUŽNICÍ 8:2 (3:0 2:0 3:2)

branky: Císař Mat.-4, Drančák-2, Prušák, Vondrášek

první asistence: Lukeš-2, Vondrášek-2, Kubíček-2, Prušák

druhé asistence: Drančák, Křivanec, Prušák

tresty: Císař Mat., Drančák, Lukeš, Šíma, Vondrášek, Zralý

7.10.2017 HC TÁBOR „B“ – HC STRAKONICE 3:9 (1:3 1:2 1:4)

branky: Prušák-4, Císař Mat.-3, Lukeš, Vondrášek

první astistence: Vondrášek-4, Drančák-2, Kubíček, Prušák

druhé asistence: Prušák, Ryba

tresty: Kubíček

Úspěšné víkendové dvojkolo pro 7.třídu

V sobotu 7.10.2017 odjeli naši sedmáci do Soběslavi, kde se střetli v dalším ligovém utkání s týmem HC Tábor „B“. Utkání zhodnotil trenér Jiří Škola:

Zápas začal z naší strany ve svižném tempu,ale na branku jsme čekali až do 15.minuty,kdy střeleckou smůlu protrhl Tomáš Lukeš.Po celé utkání jsme soupeře přehrávali a svou převahu vyjádřili 9 vstřelenými brankami. Hráčům je třeba poděkovat za předvedenou hru a za to, že začínají zúročovat
svou poctivou práci na trénincích.

Sestava: Kurz, Vágner – Šíma, Ryba, Zralý, Kubíček, Drančák, Walter, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Křivanec, Císař Mat.

Nejproduktivnějším hráčem utkání se stal Rudolf Prušák, který si připsal 6 bodů do kanadského bodování za čtyři góly a dvě asistence.

Rudolf Prušák

Hned v neděli 8.10.2017 přivítala 7.třída na domácím ledě hráče TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí. O své postřehy z utkání se podělil Martin Walter:

TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí  měla před utkáním na svém kontě pouze jednu výhru a tak jsme předpokládali, že si kluci s tímto týmem poradí. Trochu jsme se obávali, aby soupeře nepodcenili. Naštěstí se tak nestalo a kluci povzbuzeni vítězstvím z předešlého dne nastoupili do utkání v bojovném duchu. Soupeř dokázal čelit našemu náporu do 13.minuty, kdy se trefil Drančák a otevřel tak skóre utkání. Do konce první třetiny jsme přidali ještě dvě branky. Druhá třetina se nesla v podobném duchu a po jejím skončení bylo skóre 5:0. Ve třetí třetině soupeř dokázal využít přesilovku a snížit, ale kluci dokázali rychle přidat další branku. Soupeřova druhá trefa přišla v 52.minutě. Nám se do konce třetiny podařilo vstřelit ještě dva góly a tak utkání skončilo poměrem 8:2. Za předvedený výkon (2 zápasy ve dvou dnech – 2 vítězství) si kluci zasloužili pochvalu.

Nejproduktivnějším hráčem utkání se stal Matyáš Císař, který si připsal 4 body do kanadského bodování za čtyři góly.

Matyáš Císař

informoval as. trenéra a vedoucí mužstva Martin Walter