HC Strakonice – HC Střelci Spolek ledního hokeje Jindřichův Hradec 10 : 4

K zápasu jsme nastoupili v 11 hráčích, přičemž někteří z nich toho v týdnu moc nenatrénovali. Důvodem bylo nachlazení a horečky. V zápase chyběli Jiří Beníšek, Vilém Braun a Jan Kučera, s dvěma tréninky nastoupili Marcel Kříž a Lukáš Eybl. Počáteční problém s váznutím kombinace, na kterou jsme zvyklí, jsme překonali a později jsme se začali prosazovat líbivou kombinační hrou, přičemž některé branky jsme vstřelili po kombinacích na jeden dotek, což lahodilo oku všech přítomných. Jsem spokojený s tím, jaký hokej jsme v takto okleštěné sestavě dokázali předvádět, a proto musím všem hráčům, kteří nastoupili moc poděkovat. Po prohraném zápase s Veselí nad Lužnicí jsme potřebovali co nejdříve bodovat, ale z důvodu odložení zápasu s Českými Budějovicemi (30.9.2017) z důvodu nemoci hostujícího týmu jsme museli týden čekat. Tento týden se zdravotní situace týmu lepší, za což jsem rád, neboť nás čeká těžké dvojkolo. V sobotu zajíždíme do Prahy na HC Letňany a v neděli přivítáme doma hráče HC Plzeň. Tímto chci pozvat všechny příznivce, aby přišli podpořit osmáky, sdělil trenér Pavel Hejl.