Ve čtvrtek 28.9.2017 přivítali sedmáci na domácím ledě hráče HC Tábor. Kluci si chtěli napravit reputaci po nevydařeném utkání proti Motoru Č.Budějovice z minulého kola. Do utkání nastoupili zodpovědně a vytvořili si několik gólových příležitostí, které však neproměnili. Bohužel jako první skóroval soupeř, když se ve 12.minutě trefil jejich obránce Eichler. Naštěstí to byl první a zároveň jediný gól, který soupeř vstřelil. Do konce 1.třetiny se klukům podařilo vyrovnat, když se po pěkné kombinaci trefil Císař (as. Vondrášek, Lukeš). Od druhé třetiny byl zápas již v režii našich hráčů, kteří postupně navyšovali vedení až na konečných 7:1.

Nejproduktivnějším hráčem utkání se stal Matyáš Císař, který si připsal 4 body do kanadského bodování za dva góly a dvě asistence.

Matyáš Císař

HC Strakonice – HC Tábor 7:1 (1:1 2:0 4:0)

Branky: 17. Císař (Vondrášek), 29. Prušák, 36. Vondrášek (Lukeš), 44. Vondrášek (Lukeš), 45. Křivanec (Šíma), 45. Prušák (Zralý), 51. Císař (Kubíček) – 12. Eichler

Vyloučení: 3:1

Rozhodčí: Vovčko – Mitáš, Košatka

HC Strakonice: Kurz, Vágner – Šíma, Drabeš, Zralý, Kubíček, Solařová, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Křivanec, Císař Mat.

HC Tábor: Noháč, Jansa – Kolací, Hofman, Cícha, Štefka, Eichler, Duben, Šindelář, Kupka, Pufr, Štastný, Lutovský, Botka