Již tuto neděli 1.10 se utká mladší dorost s týmem DDM České Budějovice. Svěřenci trenéra Hejla budou chtít zajisté napravit poslední zaváhání na domácím prostředí ve kterém podlehli těsně hokejistům z Písku 2:3. O zhodnocení posledního zápasu jsme poprosili trenéra Pavla Hejla.

1. H. Po dvou domácích výhrách nás čekala v domácím prostředí největší výzva a to utkání s Pískem. Chtěli jsme samozřejmě uspět a věnovali jsme se tomuto zápasu celý týden. Vstup do zápasu nám vyšel na jedničku, když se hned v první minutě dokázal po brejkové situaci prosadit Filip Andrle. V dalších minutách se hrál hokej nahoru dolů, ovšem v této části hry se ukazovali v dobrém světle oba golmani. V druhé třetině přišel trest v podobě vyrovnání, které následovalo po naší hrubé chybě v obraně. Po vyrovnání na ledě existovalo pouze jedno mužstvo a to bylo mužstvo v Písku, které nás dostalo pod tlak, z kterého ovšem nedokázalo vytěžit golové vyústění. Ovšem po ojedinělém brejku dva na jednoho jsme se dostali opět do vedení, když Šimon Kouba našel krásně Kristiána Širokého, který prostřelil brankářku Písku. Po této brance, jsme opět převzali iniciativu. Po laxním vstupu do třetí třetiny, kdy se hráči dostávali do šancí a v polovině třetí třetiny se dočkali i vyrovnání. Když už jsme se pomalu začali připravovat na trestné střílení, které by rozhodlo o dalším bodu, přišel krtutý trest v podobě třetí branky Písku. Naši hráči přestali doslova hrát a nechali hráče Písku skorovat uplně bez povšimnutí. Tato porážka nás samozřejmě velmi mrzí a doufám, že jí hned v dalším domácím zápase napravíme.