1. 3 .2017 – Třemošná

HC Meteor Třemošná – HC Strakonice 8:1 (2:0,4:1,2:0)

V utkání dominoval tvrdě hrající soupeř, který dokázal využít výškovou převahu. Nedokázali jsme se přizpůsobit tvrdé hře a domácí tým nás jednoznačně přehrál.
Sestava: Ešler –  Kabele, Častoral, Krejčí, Willmann, Sopek, Šulc, Eybl, Kučera, Braun, Koška, Sládek, Štěpánek, Kovárna, Tykal, Šimák, Slavík,Vodička

Branka: Braun

Asistence: Koška

1. 3 .2017 – Strakonice

HC Strakonice  – TJ Loko Veselí 3:5 (1:1,2:1,0:3)

Celé utkání trval souboj hostujících útočníků s naším brankářem. Hosté byli posíleni o několik hráčů z 8. třídy a dokázali toho využít. V utkání jsme dvakrát vedli, přesto jsme nedokázali udržet vítezství a Lokomotiva v poslední třetině zaslouženě otočila skóre ve svůj prospěch.

Sestava: Ešler –  Kabele, Častoral, Willmann, Sopek, Šulc, Eybl, Kučera, Braun, Koška, Sládek, Štěpánek, Kovárna, Tykal, Šimák, Slavík, Eignerová

Branky: Sládek, Kabele, Koška

Asistence: Šulc, Kabele 2, Šimák, Kovárna

1. 3 .2017 – Strakonice

HC Strakonice – HC Tábor 8:6 (2:5,5:0,1:1)

Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl a po první třetině jsme prohrávali 2:5. Druhou třetinu jsme zahájili náporem a podařilo se nám otočit průběh zápasu. Těsně před koncem zápasu byl stav 7:6 pro nás a soupeř odvolal brankáře, po vyhraném vhazování vstřelil kapitán týmu Tomáš Kabele gól do prázdné branky hostů a zápas definitivně rozhodl.
Sestava: Vágner, Ešler –  Kabele, Častoral, Willmann, Krejčí, Sopek, Šulc, Eybl, Kučera, Braun, Koška, Sládek, Kovárna, Tykal, Šimák, Slavík, Eignerová, Vodička

Branky: Kovárna 2, Šimák 2, Braun, Sládek, Kabele, Koška

Asistence: Sládek 2, Braun 2, Slavík, Šulc, Častoral