Předposlední celek tabulky krajské ligy hostili strakoničtí junioři v sobotu dopoledne. Do Strakonic zavítali medvědi z České Krumlova. Domácí měli v první části problém se usadit v útočném pásmu. Do vedení poslal strakonické individuální akcí Tomáš Křenek. Krumlovští dokázali brzy vyrovnat a vedení zpět na svou stranu vrátil Ondřej Dlouhý. Ve druhé části domácí marně dobývali krumlovské brankoviště. Přes vysoký počet střel se dokázal prosadit jen Jakub Švec a po dvou třetinách bylo skore 3:1. Ve třetí části utkání se strhal gólová smršť, kterou načal Dušan Vlček. Kdy za pomocí svých spoluhráčů dosáhl hattricku. Domácí vyhráli poslední třetinu v poměru 9:0 a utkání dohrávali ve velké pohodě.

HC STRAKONICE – HC SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV 12:1 (2:1, 1:0, 9:0)

Branky: Vlček 3x, Křenek 2x, Dlouhý 2x, Švec 2x, Kursch, Hozman

Asistence: Dlouhý 4x, Hřebíček 3x,Křenek2x, Švec, Mikeš, Menšík, Bida, Bednařík

Sestava: Vastl , Bida, Menšík, Franta, Mikeš, Vlček, Švec, Kursch, Škoda, Zádamský, Hozman, Hřebíček, Dlouhý, Křenek, Petele, Bednařík