HC Strakonice  –  HC LVI 2006 ČB 1:3

(0:2,1:0,0:1)

vyl.:6:3.

Vágner (40´Koryťák) – Němec, Matyska, Šebesta, Skok, Kolář – Vondrák, Hanzlík, Mrůzek – Smrž, Kodýdek, Bilík.

33´ Smrž (as. Mrůzek, Němec)

Utkání, ke kterému nastoupilo naše mužstvo pouze s dvěma pětkami, začalo náporem hostí. Celá první třetina se prakticky odehrávala v našem obranném pásmu. Díky dobré obranné činnosti a výkonu gólmana byl stav po první třetině pouze 0:2. Pouze v 7´soupeř využil nedůsledné vyhození kotouče ze třetiny a v 15´byl důslednější při boji o puk u tyčky naší branky. V této třetině jsme se do útočného pásma dostávali pouze sporadicky. Začátek druhé třetiny naznačoval stejný průběh, ale pouze do 33´, když Němec vystřelil od modré, soupeřův brankář puk neudržel, k dorážce se dostal Mrůzek a po něm zakončil Smrž. Od té doby  se hra na kluzišti vyrovnala a do konce třetiny byli šance na obou stranách. V závěrečné třetině jsme nastoupili s Koryťákem v brance a ten opět předvedl svůj standartní výkon. Nestačil pouze v 44´na střelu z bezprostřední blízkosti do horního rohu, po závaru před naší brankou. Jinak jsme byli soupeři  vyrovnaným partnerem.