Ve středu 28.9.2016 vyrazili naši šesťáci do Plzně ke čtvrtému utkání ligy ml. žáků. Že bude těžké získat skalp Indiánů jsme se přesvědčili hned ve 37 vteřině první třetiny, kdy jsme poprvé inkasovali. Jako by tento rychlý gól kluky ochromil. Po celý zbytek zápasu se jim nic nedařilo, útoky se neprosazovaly (většina střel nemířila mezi tyče), obrany chybovaly a ani brankářům se nedařilo. Nakonec se nám podařilo v čase 45:35 (když zbývala 1 vteřina do skončení soupeřova trestu) vstřelit čestnou branku, jejímž autorem byl Petele a asistenci si připsal Solař. Završením smolného zápasu byl faul kolenem na Lukeše, po kterém se již do zápasu nevrátil.

28.9.2016 HC Plzeň 1929 – HC Strakonice 8:1 (3:0 4:0 1:1)

branky: Petele

asistence: Solař

tresty Kubíček