29.1.2016 HC Domažlice – HC Strakonice 3:3 0:0 2:2 1:1
branky: Drančák-2, Mikeš
asistence 1 Císař Mat.-3
asistence 2
tresty: Ryba-2, Drančák, Mikeš, Walter

V pátek 29.1.2016 jeli Strakoničtí páťáci do Domažlic k dalšímu utkání ligy ml. žáků. Domažlice jsou v tabulce právě za našimi (3. Strakonice, 4.Domažlice) a první vzájemné utkání na Strakonickém ledě skončilo nerozhodně 3:3. A historie se opakovala. Domažličtí nasadili prakticky všechny hráče, které mají (v zápise zůstala jedna volná pozice z 21), my jsme se museli obejít bez nemocného Rudy Prušáka, Tomáše Lukeše a Josefa Zocha. Utkání začalo v rychlém tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. I když nás soupeř přestřílel, po první třetině byl stav nerozhodný 0:0. Na začátku druhé  třetiny jsme se ujali gólem Drančáka vedení, které však trvalo pouze do 30.minuty, kdy srovnal na 1:1 domácí Weber. Ve 32. minutě jsme šli opět do vedení, když se od modré trefil Mikeš, ale již za dvě minuty bylo srovnáno Mazancem na 2:2. V poslední třetině se ve 43.minutě trefil Toupal a domácí se ujali vedení. V 52.minutě se po trefě Drančáka srovnal stav na 3:3, a tímto výsledkem utkání také skončilo.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Mikeš, Šíma, Petele, Solařová, Walter, Kubíček, Ryba, Ešler, Zralý, Křivanec