9.1.2016 TJ Hluboká n.Vltavou – HC Strakonice 1:5 1:3 0:0 0:2
asistence 1 Císař Mat., Ešler, Křivanec, Mikeš, Zralý
asistence 2 Císař Mat.
tresty: Císař Mat.-3, Solařová-2,Ešler, Mikeš

Na zápas pod širým nebem, na který se všichni těšili , jsme odjeli v sobotu 9.1.2016 na Hlubokou n. Vltavou s prořídlou sestavou (5 hráčů na marodce). Zato soupeřova soupiska nabídla čtyři nová jména, oproti soupisce z prvního vzájemného zápasu, který jsme hráli doma. Na zápas se dostavil pouze jeden ze dvou delegovaných rozhodčích a naše obavy, že nebude schopen objektivně stíhat kontrolu hry, aby správně rozhodoval, se potvrdily. Díky tomu se hrálo tvrdě a hlavně ze strany soupeře často nečistě. Přesto naši svěřenci dokázali vstřelit 3 branky (Ryba, Ešler, Solařová) a vyhrát první třetinu 3:1.  Ve druhé části hry gól nepadl, zato přibývalo trestných minut (na obou stranách). Ve třetí části se gólově prosadili Drančák s Rybou a výsledkem 5:1 pro nás zápas skončil. Bohužel se opět ukázalo, jak se trápíme s koncovkou, když z 59 střel (poměr střel na branku 59:13) za utkání dáme pouze 5 gólů.

Sestava: Císař Met. – Vondrášek, Drančák, Šíma, Mikeš, Kubíček, Ešler, Císař Mat., Walter, Křivanec, Ryba, Solařová, Zralý

Martin Walter

as. trenéra a ved. mužstva