V sobotu 2.1.2016 na nás čekal jeden z nejdůležitějších zápasů v roce 2016 a to tým HC Plzeň 1929. Zápas jsme odehráli na ZS ve Vimperku. Tento zápas sledovalo 170 diváků.

HC Strakonice – HC Plzeň

Již v 1.min střílíme první branku zápasu M.Jandou po přihrávce T.Hollara(1:0).V 5.min chytá P.Kopolovič samostatný nájezd soupeře a držíme vedení. V 8.min dostáváme vyrovnávací branku po doraženém puku v našem brankovišti(1:1).

Druhá třetina začala obrovským náporem hostujícího mužstva a ve 23.min se soupeř ujímá vedení po tlaku v našem obranném pásmu (1:2). Ale hned ve 24.min srovnává T.Hollar po přihrávce T.Hanáka(2:2).Ve 25.min otáčíme zápas  využitou přesilovou hrou.Branku střílí J.Slanina po přihrávce V.Svacha(3:2).Ve 28.min dává branku T.Hanák po asistencích T.Hollara a M.Jandy(4:2).

Ve 44.min soupeř snižuje a je opět v zápase (4:3) . Nedovolili jsme soupeře se ani nadechnout a hned ve 45.min odskakujeme soupeři na rozdíl dvou branek . Naší branku střílí T.Hanák a podíl na asistenci měli T.Hollar a M.Janda(5:3).V 50.min střílí branku F.Andrle po přihrávce Š.Kouby(6:3). Poslední naší branku v tomto zápase střílí T.Hollar po přihrávce T.Hanáka(7:3).

V tomto zápase jsem museli otáčet konečný výsledek tohoto zápasu . Celý tým dnes příkladně bojoval . V brance musíme opět pochválit P.Kopoloviče za předvedený výkon. Tímto vítězstvím jsme si vytvořili bodový náskok v tabulce LSŹ A před druhou HC PLzní.

HC Strakonice – HC Plzeň 1929    7:3  (1:1, 3:1, 3:1).

Branky:           2x T.Hanák,2x T.Hollar,M.Janda,J.Slanina,F.Andrle.

asistence  :     3x T.Hollar,2x T.Hanák,2x M.Janda,Š.Kouba,V.Svach.

Sestava:  P.Kopolovič,R.Slanina –  V.Svach“A“,M.Havlíček,J.Koryťák,J.Budík,F.Vaněček,M.Böhm,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda“C“,T.Hanák“A“,T.Hollar,J.Janoch,F.Andrle,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček