HC Strakonice – HC Klatovy  0:5 (0:4, 0:0, 0:1)        20.12.2015

V posledním zápase Krajské ligy dorostu v letošním roce poměřili své síly dorostenci na domácím ledě s prvním týmem tabulky, HC Klatovy. Hostující celek začal utkání velkým náporem a již ve druhé minutě se ujal vedení. Od té doby po zbytek první třetiny hráli domácí velmi ustrašeně a tím nabídli soupeři mnoho šancí. Způsob hry se projevil i na celkovém výsledku první třetiny, kterou domácí dorostenci prohráli 0:4. Bojovný výkon, za který si zaslouží pochvalu, předvedli až ve zbývajících dvou třetinách. Sice se gólově neprosadili a to ani v početní výhodě 5 na 3, ale snad dospěli k přesvědčení, že pokud každý odevzdá pro tým své maximum, jsou schopni sehrát utkání i proti výrazně lepšímu soupeři, aniž by končilo dvoucifernou prohrou.