Strakoničtí páťáci přivítali o druhé adventní neděli na svém ledě hokejisty Vajgaru z Jindřichova Hradce. Po vlažném začátku šli hosté dovedení, v šesté minutě překonal Vágnera hradecký Novák, 0:1. Domácí hokejisté dokázali vyrovnat o minutu později, kdy v přesilové hře byl na brankovišti důrazný Samuel Drančák a dotlačil kotouč za záda brankáře Pajera, 1:1. Výborná divácká kulisa tvořena převážně z rodičů domácích páťáků mohla podruhé slavit ve 27. Minutě. Do vedení svůj tým poslal Matyáš Císař za asistence Robina Vondráška, 2:1. Domácí euforie pokračovala i o dvě minuty později, ukázkové přečíslení dva na jednoho předvedli Samuel Drančák se zakončujícím Robinem Vondráškem, 3:1. Soupeř z Jindřichova Hradce měl do konce druhé části řadu šancí, které všechny ztroskotaly na výborně chytajícím Maxovi Vágnerovi, který podržel svůj tým. Ve třetí části v čase 54:13 hosté snížili na 3:2 zásluhou kapitána Jana Bukovského, ale domácí už žádné drama nepřipustili a mohli slavit výhru nad Jindřichovým Hradcem 3:2

HC STRAKONICE – KLH VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC 3:2          (1:1, 2:0, 0:1)

Sestava domácích: Vágner – Císař, Drančák, Vondrášek, Mikeš, Ryba, Walter, Prušák, Lukeš, Kubíček, Šíma, Petele, Solařová, Zoch, Křivanec, Zralý

Branky: 07:40 Drančák, 26:28 Císař (Vondrášek), 28:41 Vondrášek (Drančák, Císař)

Sestava hostí: Soukup, Pajer – Bukovský, Dubský, Kynči, Novák, Soukup Adam, Winkler, Dlouhý, Pajer Tomáš, Keibl, Berger, Pleichinger

Branky: 05:36 Novák (Winkler), 54:13 Bukovský