V utkání měli první šanci hosté, když ve třetí minutě nebezpečně vystřelil z křídla Jan Čadek.  V páté minutě se dostal do brejku domácí Hubáček, Havelce ale nepřekonal a ten vzápětí podržel hosty i při tvrdé střele Trieba z kruhů. V 9. minutě se hosté již téměř radovali,  ale střelu Čadka za již překonaným Šelepou ještě smolně tečoval do tyče Kurečka. Ve 12. minutě hráli domácí přesilovku a díky vyhrané buly ve třetině jim stačili čtyři sekundy k proměnění, když se trefil od modré Trieb na 1:0. Ve 14. minutě zvýšil domácí Pechánek na 2:0, když se poměrně snadno nechal objet hostující obránce. Další velkou šanci chytil Havelec domácímu Kratochvílovi v 16. minutě, kdy zlikvidoval rozklekem jeho nájezd. V předposlední minutě se protáhl Jan Andrle až před Šelepu, ale střela byla málo důrazná a domácí brankář ji chytil.

Na 3:0 zvýšil Tábor Hraněm hned v první minutě druhé třetiny po velkých chybách  a zmatku hostujících obránců před Havelcem. Ve 25. minutě ohrozil domácí branku Tomáš Křenek, který tečoval nahození od modré čáry. Puk poskakoval po brankové čáře, ale Šelepa jej nakonec kryl. Ve 29. minutě hráli domácí přesilovku a po kombinaci před brankou Kadilák zvýšil na 4:0. Ve 36. minutě měli šanci korigovat hosté, ale ani nadvakrát nedokázali dokázali dopravit puk do odkryté branky domácích. Zato domácí šance proměňovali a o minutu později volný Heršálek po kombinaci ve třetině hostí zasunul puk k tyči Havelcovy branky. Ve 39. minutě hráli domácí přesilovou hru a Trieb od modré čáry trefil přesně pravý horní roh branky hostí a zvýšil na 6:0.

Ve třetí třetině měli v úvodu šanci hosté, když Čadek tečoval střelu Hřebíčka od modré. O minutu později David Doubek, který vystřídal v brance hostí Havelce chytil  nájezd a zakončení bekhendem Pechánka. Ve 45. minutě získal napadáním puk v útočné třetině Pavel Srb a pohotovou střelou k tyči z kruhů snížil na 6:1. V 51. minutě se při přesilovce hostí protáhl před Šelepu Ondřej Dlouhý, ale neprostřelil jej.

Na  7:1 upravil v 54. minutě z brejku domácí Kratochvíl a stanovil konečný výsledek utkání. V dalším utkání Krajské ligy přivítají HC Strakonice v sobotu od 17.00 na Křemelce HC Milevsko 2010.

HC Tábor B – HC Strakonice 7:1 (2:0,4:0,1:1)

Sestava Tábor: Šelepa, Novák, Trieb, Škulina, Dudák, Černý, Ošmyk, Novotný, Hastrman, Heršálek, Hubáček, Hraňo, Brož, Pechánek, Kratochvíl, Bílek, Dudák, Drda, Kadilak

Sestava Strakonice: Havelec, Doubek, Kovář, Hřebíček, Řehoř, Kloud, Gross, Kurečka, Tetour, Čadek, Andrle, Dlouhý, Binder, Křenek, Srb, Vavřík,

Branky  Tábor: 2x Trieb, 1x Pechánek, Hraňo, Kadilák, Heršálek, Kratochvíl

Asistence Tábor: 2x Pechánek, Hubáček, Dudák,1x Trieb, Drda, Bílek, Šelepa

Branky Strakonice:   Srb

Asistence Strakonice:  Vavřik, Kurečka