HC Český Krumlov – HC Strakonice 4:3 (0:2, 0:0, 4:1)             22.11.2015

Lekci z bojovnosti dostali strakoničtí dorostenci v nedělním utkání Krajské ligy dorostu na ledě českokrumlovských medvědů.

Po slibném začátku v první třetině se ujali vedení po brankách Zdeňka Kroupy a Adama Řehoře, kteří využili dvou početních výhod. Ve druhé třetině domácí tým svým nasazením postupně vyrovnával hru a naše šance zůstaly nevyužity. V sedmé minutě třetí třetiny po góle Ondřeje Žampacha se zdálo být rozhodnuto, ale domácí v posledních deseti minutách zápasu ukázali, jak se bojuje o body a svou bojovností a důrazem si vynutili chyby, které bezezbytku potrestali a otočili skóre na konečných 4:3 ve svůj prospěch. Nic nepomohl ani velmi kvalitní výkon gólmana Matyáše Kratochvíla.

Z výkonu českokrumlovských by si naši borci měli vzít příklad, a pokud nechtějí v závěru soutěže bojovat o spodní místa tabulky, měl by si každý hráč uvědomit svou roli v týmu a v zápasech se soustředit jen a jen na hru.

Zedník Jiří

Branky a nahrávky Český Krumlov: 50,09 Vozobule (Dvořák, Schuppler), 51,00 Řepa,  53,42 Řepa (Klíma), 59,24 Řepa (Velíšek)

Branky a nahrávky Strakonice: 11,56 Kroupa (Mikeš), 12,30 Řehoř (Švec, Kajtman), 46, 57 Žampach (Švec, Kolařík)

Sestava Český Krumlov:  Lietavec, Štumbaurová – Řepa, Velíšek, Lochmann, Klíma, Talíř, Papoušek, Fučík, Korytar J., Korytar P. Vozobule, Schuppler, Gabauer, Mojžíš, Dvořák, Endl