HC Strakonice – HC Domažlice      7:3   (4:0, 0:2, 3:1)   17.10.2015

Ze sobotního utkání Krajské ligy dorostu proti HC Domažlice, vyšli dorostenci HC Strakonice i přes herní výpadek ve druhé třetině vítězně.

V první třetině se ujali poměrně brzo vedení a od dvanácté minuty již hráli s čtyřbrankovým náskokem, který si drželi do dvaadvacáté minuty zápasu. Po čtvrtém inkasovaném gólu hostující tým z Domažlic zlepšil obrannou činnost a domácí se přes ni nemohli dlouho prosadit, což byl z mého pohledu důsledek, že hráči podlehli dojmu snadného vítězství a polevili v kombinaci. Také koncovka byla značně nepřesná. Výpadek koncentrace v první polovině druhé třetiny pak soupeř využil dokonale a brankami ve 23. a 28. minutě snížil stav na 4:2, který vydržel až do třetí třetiny.

S obdrženými góly přišla do našich řad i nervozita, která začala odeznívat až po gólech Adama Mikeše ve 42. a 48. minutě. Uklidnění přišlo až s brankou Jakuba Švece v 53. minutě, na níž stačil hostující celek odpovědět už jen gólem v 58. minutě, kterým korigoval na konečný stav utkání 7:3 ve prospěch domácích. Za zmínku také stojí, že v zápase nebylo jediného vyloučeného hráče.