Ve sváteční pondělí  28.9. zavítali páťáci k mistrovskému utkání do Jindřichova Hradce, kde na ně čekal i hráči Spolku ledního hokeje (SLH). Po zhlédnutí soupisky soupeře, na které byli pouze hráči ročník 2004 a 2005 se dalo tušit, že zápas nebude vůbec jednoduchý. Naštěstí  nám vyšla hned úvodní třetina, po jejímž konci svítilo na ukazateli skóre 1:3 v náš prospěch. Ve druhé pak kluci ještě zvýšili své úsilí a po trefách Matyáše Císaře, Samuela Drančáka, Rudolfa Prušáka a Václava Peteleho odcházeli za stavu 1:7 do kabiny spokojeni. V poslední třetině padlo na obou stranách po dvou brankách a zápas skončil podáním rukou a stavem 3:9. O góly se podělili: Matyáš Císař (3), Prušák R. (3), Drančák S., Petele V. a Vondrášek R.. Asistence si připsali: Vondrášek R. – 3, Mat. Císař – 2, Prušák R. a Drančák S.

Sestava : Vágner M. – Císař Mat., Prušák R., Vondrášek R., Ryba J., Šíma Š., Walter M., Solařová M., Petele V., Mikeš M., Křivanec P., Lukeš T., Kubíček R., Zoch J., Drančák S.

Martin Walter,  as. trenéra a ved. mužstva

28.9.2015 SLH J.Hradec – HC Strakonice 3:9 1:3 0:4 2:2
branky: Prušák-3, Císař Mat.-3, Drančák, Petele, Vondrášek