Ve sváteční pondělí  28.9. zavítali páťáci k mistrovskému utkání do Jindřichova Hradce, kde na ně čekal i hráči Spolku ledního hokeje (SLH). Po zhlédnutí soupisky soupeře, na které byli pouze hráči ročník 2004 a 2005 se dalo tušit, že zápas nebude vůbec jednoduchý. Naštěstí  nám vyšla hned úvodní třetina, po jejímž konci svítilo na ukazateli skóre 1:3 v náš prospěch. Ve druhé pak kluci ještě zvýšili své úsilí a po trefách Matyáše Císaře, Samuela Drančáka, Rudolfa Prušáka a Václava Peteleho odcházeli za stavu 1:7 do kabiny spokojeni. V poslední třetině padlo na obou stranách po dvou brankách a zápas skončil podáním rukou a stavem 3:9. O góly se podělili: Matyáš Císař (3), Prušák R. (3), Drančák S., Petele V. a Vondrášek R.. Asistence si připsali: Vondrášek R. – 3, Mat. Císař – 2, Prušák R. a Drančák S.

Sestava : Vágner M. – Císař Mat., Prušák R., Vondrášek R., Ryba J., Šíma Š., Walter M., Solařová M., Petele V., Mikeš M., Křivanec P., Lukeš T., Kubíček R., Zoch J., Drančák S.