16.9.2015 HC STRAKONICE – HC MILEVSKO 2010 8:2 2:1 4:1 2:0
asistence 1 Vondrášek-2, Ryba, Císař, Ešler
asistence 2
tresty: Solařová, Zralý

Ve středu 16.9. (po škole) odehráli páťáci v pořadí třetí mistrovské utkání. Na domácím ledě přivítali soupeře z Milevska (HC Milevsko 2010). Zápas se jim i přes pomalý začátek vydařil a tak mohli slavit třetí vítězství v řadě. O góly se podělili: Matyáš Císař (4), Prušák (2), Ešler a Vondrášek. Asistence si připsali: Vondrášek – 2, Ryba, Mat. Císař a Vojta Ešler. Sestava byla následující: Vágner, Císař Metoděj – Císař Matyáš, Prušák R., Vondrášek R., Ryba J., Šíma Š., Ešler V., Solařová M., Petele V., Mikeš M., Křivanec P., Zralý M., Zoch J.

19.9.2015 HC Slavoj Č.KRUMLOV – HC STRAKONICE 4:9 0:2 2:3 2:4
branky: Císař mat.-7, Walter, Lukeš
asistence 1 Kubíček, Petele, Drančák, Šíma, Zralý, Císař Mat., Ešler
asistence 2
tresty: Walter, Lukeš, Křivanec

I ve čtvrtém zápase ligy ml. žáků pátých tříd, který sehráli naši borci na ledě HC Slavoj Č.Krumlov jsme nepoznali porážku a tak mají kluci na svém kontě 4. vítězství ze čtyř utkání. Zápas v Krumlově začal výborně, když se 31 vteřin po prvním vhazování a nahrávce R. Kubíčka trefil Mat. Císař a otevřel skóre zápasu. Poté však přišla ledová sprcha v podobě faulu na našeho útočníka R. Vondráška, kterého soupeř v plné rychlosti vrazil zezadu na hrazení, aniž by se snažil hrát kotouč. Tím pro oba hráče zápas skončil (R. Vondráška odvezla sanitka do nemocnice s podezřením na poranění páteře /to se naštěstí nepotvrdilo/ a faulující hráč dostal trest ve hře a šel se sléci do kabin). Na konci čtvrté minuty po závaru před soupeřovo bránou zvýšil M. Walter na 2:0. Asistenci si připsal V. Petele. Ve druhé třetině se 3krát gólově prosadil Mat. Císař. Soupeř se však nevzdával a dvěma brankami se snažil vrátit do hry. V poslední třetině se gólově zapsal kromě Mat. Císaře ještě T.Lukeš. Soupeř již pouze dvěma brankami korigoval skóre. Celkově kluci předvedli rozpačitý výkon, na čemž se do určité míry zřejmě podepsalo i zranění R.Vondráška, kdy kluci prvně zažili odvoz zraněného spoluhráče sanitkou během zápasu.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák S., Vondrášek R., Ryba J., Šíma Š., Solařová M., Walter M., Petele V., Kubíček R., Křivanec P., Ešler V., Zoch J., Lukeš T., Zralý M.                                                                                                                                              Martin Walter,  as. trenéra a ved. mužstva