V sobotu 5.září jsme odcestovali na svůj první mistrovský zápas LSŽA v této sezoně.Los nám nabídnul tým HC Kobra Praha.Tento tým byla pro nás před zápasem velká neznámá,jelikož jsme se spolu ještě nikdy v zápase nepotkali.

HC Kobra Praha – HC Strakonice

Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním , že jedině s výhrou dnes pojedeme zpět. Utkání začalo , ale již po pár odehraných minutách jsme si začali vytvářet brankové příležitosti. Domácí mužstvo drželo nerozhodný stav do 7.min, kdy náš tým uklidňuje T.Hollar po přihrávce M.Jandy (0:1) . Druhou naší branku přidává ve 13.min Š.Kouba, kterému přihrál F.Andrle a J.Janoch (0:2). Stav se změnil hned po dalším protiútoku ve 14.min , kdy branku střílí M.Janda po asistenci J.Koryťáka (0:3). V 16.min přidáváme další branku . Autorem je D.Kašpar, kterému přihrával J.Janoch (0:4). Po této obdržené brance domácí tým reaguje na stav zápasu střídáním brankářů.

Ve druhé části hry přidává další naší branku ve 24.min M.Janda po přihrávce F.Andrleho (0:5). Ve 27.min se za nás trefuje J.Janoch po přihrávce F.Andrleho (0:6). Ve 33.min zakončuje akci T.Hollar (0:7). Ve 40.min zakončuje druhou část hry brankou J.Slanina , kterému na branku nahrál V.Svach (0:8) .

V 50.min třetí části hry přenechává branku P.Kopolovič R.Slaninovi opět bez obdržené branky.V 52.min přidává další branku T.Hanák po přihrávce T.Hollara (0:9).Neuběhla ani minuta hry a