HC Strakonice – HC Motor České Budějovice 11:7 (0:1, 8:3, 3:3).

Branky: Kříž 5, Lukeš 2, Budík, Pitel, Široký, Mauric.

Asistence: Pitel 3, Vavřík a Kříž 2, Lukeš, Novák, Němec.

Vyloučení: 9:5 (využití 1:1).

Sestava: Kováč (32. Honsa) – Hail, Tuháček, Balvín, Novák – Lukeš, Pitel, Kříž, Široký, Budík, Vavřík, Vaněček, Časta, Mauric, Němec.

Do utkání jsme nastoupili s respektem a v první třetině jako bychom měli svázané nohy; soupeři jsme dovolili vstřelit první branku. O přestávce trenéři hráče povzbuzovali a úspěšně – do druhé třetiny jsme vlétli jako uragán a už po šesti vteřinách bylo vyrovnáno. Za dalších 12 vteřin to již bylo 2:1 a tak to šlo dál a v této třetině jsme dali 8 branek a protivníka zlomili. Škoda, že potom jsme podlehli uspokojení a nechali hrát soupeře, poslední třetina tak byla vyrovnaná, i když zmařených příležitostí jsme měli ještě hodně. Zápas poznamenalo i hodně vyloučení, celkem 14. Kluci ukázali, co v nich je, zejména ve druhé třetině podali excelentní výkon, ale je nutné se soustředit i na obranu, dostáváme hodně branek.