Milevsko k nám přijelo s vědomím, že už nás jednou porazili a ani tentokrát nechtěli odjíždět bez bodového zisku. To se jim nakonec podařilo. Nutno dodat, že jim to naši kluci významnou měrou ulehčili. První branku jsme inkasovali hned ve 2. minutě, když ujel hostující Matěj Stráňka a nedal našemu golmanovi žádnou šanci. Po této brance se naši kluci snažili o vyrovnání, ale proti byla opět výborná Karolína Bílková v hostující kleci. V 16. minutě bylo ještě hůř, když Matěj Straňka přihrál Milanu Petříkovi a ten rozvlnil síťku za Matyášem podruhé. V 19. minutě se podařilo snížit Filipu Andrlemu po přihrávce od Lukáše Vokouna. Stav byl 1:2 a tím i první dějství skončilo.

Druhé dějství probíhalo ve stejném duchu jako první. Dál jsme se tlačili za vyrovnáním, ale kýžený gól se nám vstřelit nepodařilo. Kluci v těchto momentech vůbec nevěděli co hrát. Nedokázali si pořádně přihrát a ani bruslení nebylo podle našich představ. Výsledkem bylo pouze vyloučení Tomáše Hollara ve 36. minutě. Hosté touto výhodou nepohrdli a po přihrávce Milana Petříka vstřelil třetí branku Tomáš Dušek a stav byl 1:3 pro hosty.

Třetí třetina to už byl jenom zmar, nedařilo se nám vůbec nic. Hned ve 42. minutě nás opět potrestal Matěj Stráňka po přihrávce Patrika Boušky a stav byl 1:4. To ještě nebylo vše a kalich hořkosti jsme si vypili až do dna v 57. minutě. Střelec branky byl opět Matěj Stráňský po přihrávce Michala Řezáče. Za toto utkání nemůžeme pochválit vůbec nikoho. Snad se nám bude v Rokycanech dařit lépe.

Branky : Andrle

Asistence :  Vokoun

Vyloučení :  4 : 4  ( Využití : 0 : 1 )

Sestava HC Strakonice : Kratochvíl, Vaněček P., Gabauer V., Bubík, Hradský, Gabauer V., Kouba, Řehoř, Babor, Andrle, Svach, Vozobule, Fábera, Nárovec, Vítovec