V neděli 17.11.sehráli strakoničští osmáci další utkání LSŽ sk.A.Na strakonický led zavítalo mužstvo HC Slavoj Zbraslav.Poslední vzájemné utkání vyhrál soupeř 9:0.

Zápas začal ve svižném tempu.Bohužel pro nás,jsme po chybě obránce obdrželi první branku už ve 2.min.hry.Kluky to však nezlomilo,naopak.Začali hrát zodpovědně a soupeř se k vážnějším akcím nedostával.Do konce třetiny už žádná branka nepadla.

Druhá část byla kopií té první.Zbraslavský Vitouch se trefil dnes již podruhé a Slavoj ve 24.min. vedla 2:0.Škoda jen,že ač kluci hráli opravdu dobře,nedokázali vstřelit gól.Šance určitě byly……

Posledních 20 minut jsme měli herně navrch.Strakoničští si vytvořili několik pěkných šancí na snížení,ale střela,která nakonec skončila v síti soupeře,přišla až ve 46.min.Branku vstřelil Lukáš Vokoun(Kolářík,Andrle).To bylo i konečné skóre tohoto utkání.

Dnes jsme sehráli velmi kvalitní zápas.Dařilo se nám v obranné činnosti,bohužel trochu vázla činnost útočná.Musíme začít střílet víc branek.Pochvala všem,brankář dnes opět skvěle!!

HC STRAKONICE -HC SLAVOJ ZBRASLAV  1:2 (0:1,0:1,1:)

branka: Vokoun

asistence: Kolářík,Adrle