V neděli 3.2.2013 sehráli strakoničtí čtvrťáci mistrovské utkání ve Veselí nad Lužnicí s týmem Lužnice (spojení družstev Soběslavi a Veselí).

Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný a naši chlapci zjistili, že soupeř Lužnice nebude jednoduchý. Po několika akcích, kdy jsme soupeře přehrávali, se nám podařilo vstřelit branku a uklidnit hru první třetiny. Ve druhé třetině jsme vstoupili do hry lehkým tempem a to se nám vymstilo. Za dva zbytečné fauly jsme byli potrestáni trestným střílením na našeho gólmana a soupeř nechybil. Stejná situace se však opakovala i na opačné straně, naši chlapci však neproměnili ani jednu příležitost. Třetí třetina patřila našim chlapcům, obrovským tlakem drtila soupeře, avšak vstřelit branku už se nám  při hře bez brankáře, nepodařilo. I za nepříznivý výsledek 1:2 patří chlapcům  pochvala za předvedený výkon. IMG_6215